Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól tettem amit tettem?

Jól tettem amit tettem?

Figyelt kérdés
Van egy 16 hónapos kislányom,és a párom keresztanyja folyamatosan írogat az Ő nevében.Pl:Rebeka szeresd ezt meg azt szinte utasításba adja,úgy hogy iwiwin a képei alá írja,vagy ismik,és Rebeka nagymamája adatalapján lévő Rebeka kép aláírja.Nem törődve azzal,hogy a gyereknek jogai vannak,és én anyja sem írogatok ilyeneket.Írtam neki levelet,hogy fejezze be és,ne írogasson a gyerek nevébe,majd Ő eldönti,hogy kit szeret,és kit nem,külön állóemberi lény.Ráadásul közel 1 éve nem látta élőbe a gyereket ez a keresztmama,és nem törődik vele.Csak azon mesterkedik,hogy engem mind menyt össze ugrasszon anyóssal.Nincs gyereke sem így minket zaklat,ráadásul 18 hetes terhes vagyok,és már az idegeim elpattannak miatta.De ebből óriási botrány lesz családon belül mert én vissza mertem szólni neki.És szegény mindenki őt sajnálja,hogy nincs gyereke,de Ő tehet róla mért vette el az ikereket akit a szíve alatt hordott,és abortusz után meg nem lehet babája.
2010. márc. 8. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű nagyon. van a gyereknek iwiw adatlapja? Töröld és a te és párod adatlapjáról is töröld a róla szóló képeket. változtass jelszót!

Akinek akarsz majd küldesz email képet.

2010. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérlek,írd le újra,hogy miket irogat,ki nevében,és hogy kinek??
2010. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben leülnék anyóssal beszélni. Ne engedd, hogy belekavarjon a kapcsolatotokba. Az én sógornőm is ezt csinálta, illetve akarta, de anyósom rájött, hogy nem úgy vannak a dolgok. Ő meg pont az ellentét 3 gyerek tele adóssággal, felelőtlenséggel. Ezzel nem nagyon lehet mit tenni. Amúgy, ha nem foglalkozol vele, akkor egy idő után megunja. Nem kell sajnálni őt különben, mert terhes volt és megtarthatta volna a babát, mégsem tette. Ha hiányzik a gyermek az életéből miért nem fogad örökbe, ha tényleg nem lehet gyereke?
2010. márc. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ha jól értem nem a gyereknek van iwiw adatlapja, hanem a keresztmama feltette a képeket, amik neki vannak a kicsiről, nem? Én már csak azért se engedném az ilyesmit, mert annyi aberrált ember van ma a világon... az összes barátom minden apró mozzanata fenn van az iwiw-en, szerintem ezzel az az egyetlen probléma, hogy azt bárki megnézheti, nem csak akinek én akarom megmutatni.

De ezt levéve is, szerintem jól tetted hogy leállítottad, és valóban nem kell sajnálni egy gyermektelen nőt, ha azért gyermektelen, mert előtte megölte a magzatait. Ez a te életed, a te családod, akinek nem tetszik, meg lehet sértődni, majd megbékülnek. A lényeg hogy nyugodt legyél, kisbabát vársz, fontos a nyugalom, a pihenés. Sok boldogságot nektek!

2010. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem ezt tettem volna, de ettől te még a magad helyében biztosan jól tetted. Ha lesznek ennek következményei, hát lesznek. Mindennek vannak, a nem-cselekvésnek is lennének. Nem kell ezen túl sokat agyalni, változtatni sem lehet már rajta, úgyhogy csak nyugi! Ahogy lesz, úgy lesz. :)


Másik oldalról, ez a keresztanyu problémája, a gyereknek semmi baja nem lesz tőle, nem is tudna róla, ha valaki el nem mondja neki, ugye? A negatív hatását éppen rajtad keresztül, a te rossz idegi állapotodon át fejti ki a gyerekre. Ezért a legjobb, ha lesz@rod magasról, miket ír. :)

2010. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak az bánt idegesít,hogy mindig rajta lovagol a családunkon,és szerettem volna úgy babát várni,ahogy ez a pici pocaklakó megérdemli.Anyósék is féltékenyek mert a kislányunk jobban szeret minket mind őket.Többször meg is jegyezték,vannak,nekik is dolgaik.De legalább a gyerek nevébe nem írogatnak,és az érzelmeit is tiszteletbe tartják.Nem tudom mire jó ez,mindenki söprögessen háza-táján.Főleg a gyerekünket használja az Ő kisded játékához.
2010. márc. 8. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!