Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesom komolyan gondolja?

A tesom komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
szerelmes vagyok egy cigany fiuba es a batyammal lakok azt mondta ha osszemerek vele jonni akkor elfogok onnan koltozni komolyan gondolja vagy csak ezzel fenyeget hogy nehogy osszejojek vele?15 l
2015. aug. 6. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Oda akarsz hordani bmeg egy cigányt ahol ő lakik?!

Persze hogy komolyan gondolja.

Én is úgy dobnálak ki, mint a macskát szrni, ha azzal hálálnád meg a lakhatást, hogy egy cigányt akarsz behozni a lakásomba.


Amúgy milyen igénytelen nyomorult vagy már, hogy összeadod magad egy cigánnyal?! Normális fehér embert nem találsz magadnak? Ennyire azért ne add már le a színvonalat, bmeg!

2015. aug. 7. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Neuhauser László ***** válasza:
51%

Komolyan gondolja és teljesen jogosan

Nézz körül a neten, hogy milyenek ezek az emberszabásúak

Olyan hogy rendes cigány olyan nincs

Lehet, hogy van érettségije, meg stb de előbb-utóbb kiüt rajta a VÉR!

2015. aug. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Nekem volt roma udvarlóm nem is egy,de egyvalamit megtanultam magyar asszonynak sose lesz becsülete a romák között!! Nagyon gondold végig mit csinálsz mert a romák fanatikusak tudnak lenni!
2015. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

A Roma az egy focicsapat.

Cigány lesz az.

Szerintem komolyan gondolja a bratyó...

2015. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A Roma egy város neve olaszul. Az AS Roma egy focicsapat. A roma meg a cigány szinonimája.


Ha faszoskodunk, akkor már csináljuk rendesen Ferikém.

2015. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!