Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom elakar hagyni,...

Menyasszonyom elakar hagyni, még nem tudom komolyan gondolja e. Bele szeretnék nézni a facebookjába, kíváncsi lennék egy pár dologra. Megnézzem szerintetek?

Figyelt kérdés
Tudom nem szép dolog,de valami nem kerek.Félek átvert eddig.
2014. szept. 4. 15:52
1 2
 1/16 fajédsf válasza:
32%
Há' nézd meg akkor, ha tudod.
2014. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem, ne nézz bele. Ha mégsem bírod ki, akkor inkább kérd meg őt, hogy mutassa meg. Nézzétek meg közösen. Ha nincs semmi takargatni valója, akkor habozás nélkül megmutatja.
2014. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha átvert akkor jobban fogod érezni magad?

Mert akkor nézz bele.

Csak ne élj vissza a "tudással", amit így szereztél.


Néha nehéz, ha nem tudjuk valaminek a hátterét és mindenáron kiakarjuk deríteni. De van amikor nem véletlenül titkolja azt a másik. Azzal elsősorban téged nem akar megbántani. Ezt ne felejtsd el, amikor olyasmit tudsz meg ami rosszul esik.

2014. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha el akar hagyni, akkor már nem tök mindegy mi van a facebookjában? Ha valakinek nem kellesz, akkor nem mellette van a helyed. Keress olyan nőt magadnak, aki szeret, tisztel, akinek nem kell a közösségi oldalát nézegetni mert félő hogy megbízhatatlan.
2014. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem, ne nézd meg. Ha azt hiszed, hogy ezzel meg lesz oldva a dolog, akkor tévedsz. Tudod, létezik még egy olyan fogalom párkapcsolatban, hogy Kommunikáció!!! Kérdezd meg, hogy miért szeretne véget vetni a kapcsolatnak és ne a facebookját akard megnézni, mert ez szerintem eléggé szánalmas!

Nem a facebook az isten, hogy majd az megmondja, amit élőben kéne megbeszélnetek!

2014. szept. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk már nem is lep meg miért akar elhagyni.Betegesen féltékeny vagy mi?Na jól is teszi lelép
2014. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%

Ne nézd meg!

Beszéld meg vele, amire kíváncsi vagy, ha átver, az előbb-utóbb (de abból, amit írtál, már inkább előbb) úgyis kiderül.

Más holmijai között kutatni olyan kicsinyes dolog:(

2014. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 16:00


Nem felejtem el,de az igazat tudni akarom.Inkább fájjon minthogy átverjenek.

2014. szept. 4. 16:02
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
Ne nézz bele, nem szép dolog, pláne, hogy még azt sem tudod, hogy komolyan el akar-e hagyni, ha megteszed, akkor biztosan elhagy, legalábbis én azt tenném. Más holmijában nem kotorászunk, neked hogy esne az ilyesmi?
2014. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem hogy esne?Úgy esne,ha nincs mit titkolnom,akkor sehogy.Tehát nem zavarna a dolog.
2014. szept. 4. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!