Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajándékozhatok neki konyakmegg...

Ajándékozhatok neki konyakmeggyet?

Figyelt kérdés

(nem tudom máshova írni a kérdésem)

Szlovákiai vagyok, itt járok egyetemre. A csoportomban csak ketten vagyunk magyarok (én F, o lány), így foleg vele beszélek. Van pasija, már 4 éve, egyutt laknak+még páran albérletben. Nonapra szeretnék neki adni valamit, és konyakmeggyre gondoltam, nem nagy dobozosat, van ilyen 5-os, vagy hányas csomagolású. Azt szeretném megkérdezni, szabad-e ilyet adnom? Nem esek át vele a ló másik oldalára? Kozottunk - hála Istennek - minden rendben, egyszer, amikor felróttam neki, hogy nem jár suliba, én meg folyton csak várom, elnézéstkéroen megolelt :), úgyhogy kozvetlen lány, de nem tudom, mit szólna ehhez (meg a barátja is). Vagy csak egyszeruen koszontsem fel?


2010. márc. 6. 11:58
 1/9 anonim válasza:
47%
ja
2010. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem inkább az a kérdés, hogy szereti egyáltalán a konyakmeggyet?! :)

Mert én pl utálom... :)

Amúgy szerintem semmi sincs abban, ha felköszöntöd valami aprósággal.. ha jóban vagytok nem fogja félreérteni.

2010. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább egy szál virág elég lenne :)
2010. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Jó ötletnek tartom. Persze:)

Gondolom a barátja miatt nem akarsz virágot adni. Az édesség mindig jó ötlet. Ha nem szereti majd megtalálja a módját ,hogy elfogyjon. A szándék a lényeg:)

Egy L

2010. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
És ha azt hiszi, hogy bele vagy zúgva?
2010. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább édesség, mint virág. A virágnak ugyan minden lány örül, de abból nagyobb kalamajka lehet, ha a barátja rákérdez és féltékeny típus. De ha tudod, hogy mi a kedvenc csokija, akkor adhatnád azt is, vagy hívd meg egy sütire/kapucsínóra.

Figyelmes vagy, s egy ilyen jó barátnak mindenki örül! :D


Sok sikert!

2010. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az édesség mindig jobb mint a virág. Első randin is inkább csoki mint rózsa.. virágnál megfordulhat a fejében, hogy akarsz esetleg tőle vmit, csokinál meg esetleg az hogy kedves hogy gondolsz rá .. szerintem is csoki :)
2010. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt többről van szó, mint barátság - egyébként nem tetted volna fel a kérdést.

Ha be vagy sz@rva a barátjától, akkor 2 lehetőséged van: vagy túllépsz a félelmeiden és vállalod magadat (azaz azt viszel ajándékba, amit a szíved / józan eszed mond), vagy ejted a témát a leányzóval.

Nem éri meg parázni ... Ez a nőnapi ajándékozás nem olyan nagyon különleges esemény, ami miatt ilyen kérdést kellene feltenni. Szerintem Te tisztázni jöttél ide, a kavart ott belül.

Több önbizalom, és tudod, mit kell tenned!

Hajrá!

2010. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólónak nagyjából igaza van... csakhogy ez még nem barátság, ami koztunk van. Biztosan orulnék, ha tobb lenne annál, de én nem fogok kezdeményezni, nem szeretném elrontani, ami koztunk van (meg ami kozte és a pasija kozott van), szándékosan biztosan nem. Szerintem tudat alatt ez irányíthat, és foleg ezért kérdeztem meg, hogy adhatok-e ilyet. Mondjuk nem olyannak ismerem, aki ezen kiakadna, de biztos, ami biztos. Azért holnap megkapja a konyakos meggyeimet :)
2010. márc. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!