Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg csal e a párom?

Meg csal e a párom?

Figyelt kérdés
kb olyan 4 napja azt érzem hogy meg csal a férjem a testvérremmel ez igy furán hangzik de a tesóm olyan asszony aki képes lenne ilyenre még a tesójának a férjével is tegnap például elvettem a telefobját mert az enyém több hónapja nem jó az az övéröl szoktam édesanyámmal beszélni és kicsot eröszakosan ki is vette de röktön a kezemböl és nem volt hajlandó viszza adni amikor kérdeztem hogy ezn mi volt akkor csak anyit mondott hogy vicelni akkartz velem szerintetek
2015. júl. 23. 07:42
 1/10 anonim válasza:
23%
próbáld megbeszélni vele vagy beszélj vele a romantikárol (tte szeretsz engem?stb)asztán szép lassan jussatok el a tesódhoz!de nem egyből kérdez rá!
2015. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

szerintem nem tudsz helyesen írni.

ha nem bízol a párodban akkor már igazából veszett ügy. én se szeretem ha a telefonomat buzerálják, függetlenül attól, hogy nem csinálok rajta semmi titkosat.

2015. júl. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dilettáns döggomba ***** válasza:
93%
Szerezz be néhány vesszőt, hátha akkor megérti, mit akarsz.
2015. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Nem hangzik furán, hogy a testvéred képes ilyesmire. Ismerek olyat, aki a nővérének esküvője napján feküdt le annak leendő férjével. Az ilyen testvérekkel jobb nem is tartani a kapcsolatot, és a lehető legnagyobb ívben elkerülni. Bárkivel meg tud csalni a férjed, ha akar. Na de pont egy testvérrel?? És ugyanez fordítva. Olyanról is tudok, aki a férje húgának férjével kavar. Iszonyat gerinctelennek tartom, mindkét fél részéről az ilyesmit. Az ilyen családokat tehet tönkre, a szülőkkel a kapcsolat is megromolhat. Nem értem, hogy nem gondolnak ilyesmire.


Nem vagyok egy bármire gyanakodó típus, de ez a szitu, már nekem is az lenne, hogy megfordulna a fejemben néhány dolog. Meg ugye a megérzések, amik gyakran nagyon jól működnek.

Igaz, nekem nem teljesen tiszta, hogy kinek a telefonjáról van szó. A tesódéról vagy a férjedéről? De ne nézegesd azt a telefont, bár megértem, nagy a kísértés. Ez nem jó, én sem szeretem, ha nézegetik a telefonomat, bár semmi titkos nincs benne. Ha lenne, pláne nem szeretném. :D


1. Próbáld meg a testvéredet kérdezgetni a pasikról, de mint egy barátnőt, nézd meg a reakcióit.

2.Ugyanígy beszélgess el a férjeddel a tesódról, és figyeld meg mit reagál. Ha kerüli a témát vele kapcsolatban, akkor akár igazad is lehet. Mondhatsz ilyet is, hogy szeretnéd már egy normális férfi oldalán látni..


De egyelőre NE gyanúsíts meg senkit semmivel! A tesóddal próbálj meg közelibb viszonyt kialakítani, édesgesd magadhoz.

3. A telefont ne piszkáld, mint írtam is.


Ennyi ötletem van ezzel kapcsolatban.

2015. júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Megcsal, visszaadni

röGtön

annyit

mondott, hogy

2015. júl. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

2. vagyok

még annyi, hogyha tényleg megcsalna, szerintem lenne annyira értelmes, hogy kitörölné az olyan sms-eket vagy hívásokat.

2015. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Helyezz el rejtett lehallgatót, s megtudhatod.
2015. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Ez kamu. Ennyire okos nem lehet valaki. Mit gondolsz ebből ki mondja meg neked? Ha meg mégis igaz, akkor bújj el gyorsan, mert agyad az nincs.
2015. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

nemteljesenvilágoshogyatesódvagyaférjedvettekiakezekdbőlatelefonthaatesódakkormégbeleférdehaaférjedakkormárgyanúsabbadologkülönbenmeghaatesódképeslenneilyenreakkorsembiztoshogymegtennéveledbárteismered

Kb. ugyanilyen kínszenvedés volt végigolvasni és értelmezni az általad leírtakat. Ha már felteszel egy kérdést, akkor legalább tiszteld annyira a válaszolókat, hogy odafigyelsz a helyesírásodra, és tagolod a szöveget. Az írásjelek, valamint a kis- és nagybetűk ingyen vannak, használód őket!

2015. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

'használd őket!

2015. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!