Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom túl féltékeny,...

Ha a párom túl féltékeny, lehetséges hogy ő meg csal engem?

Figyelt kérdés
Folyton féltékenykedik,sokszor már betegesen.Van egy mondás a legjobb védekezés a támadás!Lehet hogy azért féltékeny mert ő megcsal engem.Mostanában sokat melózik nap 2 műszakban ,szinte nem is látom,közben akár mikor rá érne egy kalandra.Ti mit gondoltok?
2010. nov. 19. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár
2010. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Azért csal meg, mert lehet hogy nem is szeretted, és kezd rájönni hogy csak kihasználod.
2010. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem csal meg, csak ő is úgy van vele, hogy alig lát és bármikor ráérsz egy kalandra.


Nekem volt betegesen féltékeny pasim, de ilyen kisebbségi komplexusa volt, meg önbizalom hiánya, és ha már ránéztem valakire attól is ki volt akadva, hoyg hogy lehet így viselkedni meg biztos meg fogom csalni, meg elhagyom őt stb. Na a végén annyira tele is lett már a tököm vele, hogy meg is csaltam és ott is hagytam. Hadd legyen boldog, hogy igaza lett.

2010. nov. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Beszélgess vele, miért csinálja.
2010. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!