Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért kellett őket is...

Most miért kellett őket is meghívattatnia?

Figyelt kérdés

Hétvégén anyósomék kerti partit csinálnak és meghívták anyumat és a párját. Azt tudni kell, hogy anyósomék egyszerre nem tudnak sok embert, maximum 7 főt leültetni, mivel nincsen akkora asztaluk. Amikor anyós elhívta anyumékat, akkor anyum rögtön kérdezte, hogy a húgom és a pasija is jöhetnek-e. Persze erre szegény anyósom azt mondta, hogy igen, mert már mi mást mondhatott volna, de szerintem őket nem akarta hívni pont a leültetés miatt. Így már 9-en leszünk, úgyhogy nem tudom szegény anyósom hogy fogja megoldani az ültetést. Meg igazából húgom pasijának nincs túl sok köze anyósomékhoz, meg a húgomnak sem.

Nem az zavar, hogy jönnek, semmi bajom vele, csak az, hogy anyum avatkozik, meg tényleg nincs olyan, hogy a húgomékat ne akarná beszervezni mindenhova, mintha nélkülük már nem is menne sehova.

Nekem ez kicsit furcsa...



2015. júl. 22. 16:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk én nem vagyok az a fajta, hogy meghívnak és mást is meghívattatok, szóval nekem ezért furcsa ez a felfogás, de anyum ezt már máskor is csinálta.
2015. júl. 22. 16:48
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha beszélnél anyuddal, és elmondanád, hogy ne hívja meg a húgodat és a barátját mert nincs hely. Anyósod meg nem mert nemet mondani, mert nem akarta megsérteni anyudat. Egy értelmes ember felfogja, és nem szervezkedik senki kárára.
2015. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es köszi a választ.


Meg igazából anyósom nagyon aranyos, tehát az nem véletlen, ha őket nem hívta csak anyumékat, nyilván meg volt az oka rá, nem azért, mert baja van velük.

2015. júl. 22. 16:52
 4/4 anonim ***** válasza:
79%
Szép Tőled, ha belátod anyukád esetleges hibáját, ugyanakkor kellő tisztelet mellett.
2015. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!