Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Konzervatív szülők?

Konzervatív szülők?

Figyelt kérdés

21 éves, egyetemista lány vagyok. Nem a kicsapongó típus aki minden héten a bulizás körül forog. Tehát még a normalis, szolid vonal mentén lévőnek tartom magam. 1 éve van komoly párkapcsolatom, szüleim is ismerik. Annyira konzervatívak, hogy azt nehezen engedik meg, hogy együtt aludjunk, fogcsikorgatva mentek eddig bele. Mindemellett kikötötték, hogy házasság előtt oda ne merjen adni magam senkinek. Nos, erről nyilván már lekéstek, de még mindig abban a hitben élnek, hogy érintetlen vagyok. Egy idősebb testverem van, aki soha senkit nem hozott haza, igy én taposom ezt az utat végig ellenük. Soha nem fognak megváltozni ezt mar kezdem belátni. Kiakadtam, tomboltam már emiatt minduntalan, de semmi haszna...

Ti hogyan reagálnátok, ha ilyen mélységesen konzervatív szüleitek lennének?



2015. júl. 18. 00:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem tudom, hogy hol élnek, de hogy a régi rendszert követik, de nagyon, az biztos... Anyám még mindig abban a hitben él, hogy egy férfinak csak "addig" kell egy nő, és tovább áll, majd elmondja mindenkinek. Ez szerintem max a helybélieknek tudta akkoriban is "hirdetni".... Szerintem egy értelmes felnőtt férfi pont nem ezzel fog foglalkozni.

Suli közben külön élek tőlük, de komolyan amint esélyem lesz elhúzok, és azt csinálnak amit akarnak. Eléggé belefáradtam. Annyiszor harcoltam már ellenük, vesztesként kimászva belőle...

Köszönöm a tanácsokat!

2015. júl. 18. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!