Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom hogy nagy hulyesget...

Tudom hogy nagy hulyesget csinaltam de most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy 32 eves ferfi van egy kisfia es felesege !es egy ideje talalkozgatunk es egy parszor mar lefekudtunk mit csinaljak most ?nagyon nagy lelkiismeret furdalasom van! 19/l
2015. júl. 13. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Bármikor befejezheted. Mi tart vissza?
2015. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
És titkos a kapcsolat? Mit mond és mit akar a férfi?
2015. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
lépj ki belőle. Jobbat nem tudsz.
2015. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Mit csinálj?

Ebben elég sok variáció elhangzik, és a férfiak megkapják a magukét.:)

Imádom ezt a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=d-rlIIr3y_4

2015. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

most mit csinaljak?


Szerintem azt, amit a lelkiismereted diktál.


Ha meg valaha te kerülsz olyan élethelyzetbe, hogy a gyereke(i)d apja csal meg egy hasonló korú lánnyal úgy, hogy ez ki is derül, arra biztos jó lesz ez a tapasztalat, hogy megpróbáld majd a másik két fél szemszögéből is nézni a történteket, ne csak a sajátodból.

2015. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%
Ez tényleg nem volt szép dolog, de most mi mást tudsz tenni, mint hogy megmondod, hogy vége van ennek. Utána meg már ne legyen lelkiismeret-furdalásod, mert ezután már csak a férfinek kell, hogy legyen, hogy ezt megtette. De ha ő ezt nem látja be, akkor majd félrelép nem veled, hanem valaki mással.
2015. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nèzd a tènyeket. Neki van csalàdja, te mèg nem tartassz ott. Biztos hogy egy ilyen ember kellene? Fejezd be vele, ès èld a fiatalok èletèt. Lelki ismeret furdalàsod meg ne neked legyen, nem te csaltad meg a pàrod, hanem a fèrfi. A lònak is 4 làba van, mègis megbotlik.
2015. júl. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A lelkiismeret-furdalás megadja neked a választ. Miért nem hallgatsz rá?
2015. júl. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező: sokan leírták már előttem, mi a helyes döntés. Ebből neked semmi jó nem fog származni. A férfi tapasztaltabb, dörzsöltebb, ha kiderül a viszony a felesége előtt, nagyon meg fog szivatni, csak mondom, sajnos tapasztalatból :( Legyél okosabb, mint én voltam, zárd le, és gondolj rá úgy, mint egy épületes tanulságra.

20/L

2015. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért van itt az emberek többsége lepontozva, mikor mindenki szinte ugyanazt mondta, csak más szavakkal. A 6-osnak nagyon igaza van például abban, hogy ha szakítasz vele, biztos, hogy félre fog lépni más fiatal lánnyal is, aki vevő rá. Azért nem fog megváltozni a megcsaláshoz való viszonya az embernek, mert te otthagyod. Ő csak szexnek tartott téged is, ha otthagyod, keres más szexpartnert magának. Az jó, ha lelkiismeret-furdalásod van, és szerintem is szakítaod kellene vele, de a férfi családjának a helyzete ettől nem fog megváltozni, amiért fent írtam, hogy majd keres más szexpartnert.
2015. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!