Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Részben a párom miatt is...

Részben a párom miatt is tervezek munkahelyet váltani, egy helyen dolgozunk pesten, bár 1órás csúszással de délelöttös kezdéssel. Volt aki netán más műszakba került mint a párja, ez mennyire ronthat a kapcsolaton ill. hogyan lehetne kiküszöbölni azt?

Figyelt kérdés

A hely ahol dolgozunk kezd elég utálatos lenni, legalábbis én így érzem. Részben az önelégült fönökeink miatt, akik miatt néha az az érzése támad az embernek hogy egésznap azt keresik hogyan öathetnének bele az emberbe hogy kicsit felsőbbrendűnek érezhessék magukat. Részben pedig a bevezetésre váró teljesítménybér ami lehet tovább rontja a hangulatot (mivel lesz aki direkt keresztbe tesz a másiknak hogy neki több lehessen. )


Másrészt az a kérdésem hogy munkanélkül milyen lehetőségek vannak ahová bármikor kell ember vagy éjszakai munka hogy ne zavarja álláskeresést de mégis keressek valamennyit, mcdonald's? Máv vonat takarító vagy utcaseprés? Mi k vannak? 26F logisztiai végzettséggel, középfokú angol nyelvvizsgával és targoncás jogosítvánnyal. Anno minden területre több éves tapasztalattal kerestek embereket, ez már szerencsére legalább raktár területen megvan, szere tném támogatni a párom és a családom is, de jelenleg hiába dolgozom kimerültségig becsületesen még túlórákkal együtt sem keresek valami fényesen.


2015. júl. 7. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

A pároddal megbeszélted?

Ő is válthat munkahelyet.



Ha már nem tanultál, az nem az nem azt jelenti, hogy a pasi kedve szerint ugrálj egy biztos helyről a semmibe.



Kifogás mindig van.


AZ ideális jelölt 25 éves, 3 diplomás, és 15 éves munkatapasztalata van :D

2015. júl. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ő a pasi :)
2015. júl. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét profession.hu-n pl. Pont tegnap láttam logisztikai állásokat vagy raktárosi targoncajogosítvánnyal, még tapasztalatot se kérnek csak előny. Ráadásul tescoba is mindig kell árufeltöltő. Ha amúgyis szar lesz a béred/béretek akkor megéri lépni. A legtöbb cég pedig ha nem direkten éjszakai vagy délutáni műszakra vesz fel, akkor változó munkarend van (ha nem 8-tól 4-ig típusú), tehát maximum 1-2 hetet kell úgy kibírni, hogy nem egy időben vagytok otthon. De tény, kijöhet olyan rossz beosztás is, hogy egy hónapig csak napi 1-2 órát találkoztok, még ha együttlaktok akkor is.


Én ugyan egyetemista vagyok, párom irodista, de az egyetemen épp diplomamunkát írok és gyakran elég változó az időbeosztásom. Ha éppen mérés van nem ritka, hogy délelőtt vagy délre megyek és este 10-11-re érek haza. Olyankor pedig párom már majdnem alszik, reggel pedig hamarabb ébred, mint én, plusz készülődés közben nincs ideje csacsogni, azt meg nem várom el tőle, hogy azért kelljen hamarabb, hogy reggel beszélgethessünk. Nekünk bevált, hogy napközben facebookon beszélgetünk. Nem nonstopra kell gondolni hanem pl amikor kimegyek inni megnézem írt-e és válaszolok vagy ha ebédszünet van esetleg utazunk, (neki is, nekem is kb 1 óra az út és ellentétes irányba) szóval amikor van félperc szünet és nem munka helyett, mert őt is kirúgnák ezért, meg mérés közben engem is nyakoncsapna a témavezetőm. :)

2015. júl. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A barátnőm nemigen tervez váltani jelenleg, amúgy állítólag van amikor azért nem kellesz mert túl képzett vagy _:

gondolom profession az egyik leghasználtabb, rég megvan még anno azon néztem a jelenlegi helyem

2015. júl. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!