Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv Hogyan lehet lehűteni...

Üdv Hogyan lehet lehűteni kettő winchestert? Volt egy olyan eset, hogy túlmelegedtek a a winyóim és lefagyott a gép én ezt szeretném kiküszöbölni. Hogyan lehet winchestert hűteni? Köszi választ.

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
a házban ne egymás mellé, hanem 2 egymástól távolabb lévő slotba tedd be. ezen kívől van speciális hdd hűtő venti, vagy ha a házadban van elől neki hely, akkor oda is tehetsz ventit, az segít
2012. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van aktív és passzív hdd hűtő.
2012. aug. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy-egy ilyet rálehet szerelni a winyókra? [link]
2012. aug. 22. 14:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy én a notimban úgy csináltam, hogy leszedtem az aljáról a burkolatot és rácsavaroztam egy VGA hűtőt, aminek az egyik fele hűtőbordákkal van tele a másik oldalán pedig egy kisebb, 4 cm átmérőjű venti van, amit egy trafóról hajtok meg most épp 6V-al és így nem is hangos, de azért arra jó, hogy 9-12 fokkal csökkentse a hőmérsékletet.
2012. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok.

Azt javaslom, hogy ne vegyél/tegyél rá olyan hűtőt, amin nagy teljesítményű venti van, met hallottam már olyat, hogy egy HDD hűtő ventije "halálra rázta a HDD-t".

2012. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat/információt. Passzívat érdemes lehet rátenni?
2012. aug. 22. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Egy ilyen tökéletesen kielégítő: [link]

2012. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én notimon jelenleg ő teljesít szolgálatot: [link]
2012. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!