Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy iszlamofób...

Mit lehet tenni egy iszlamofóbiás anyával?

Figyelt kérdés
Sok stresszet okoz a fóbiája mert én is muszlim lettem mint a férjem

2015. jún. 30. 00:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem nagyon tudsz mit csinálni.Azért remélem,a férjeddel Európában maradtok,a te érdekedben.
2015. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
4%
Veled már beszéltem kérdező, és nagyon jó ember vagy! Fogadd meg az 1. válaszadó tanácsát!
2015. jún. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg hallgatnod kellett volna rá. Majd később rájössz, hogy mennyire. Amikor a férjed hazavisz téged a közel-keletre, és olyan életed lesz, mint egy rabszolgának.

Majd akkor is nyilván ilyen okosakat fogsz kérdezni.

2015. jún. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam már tőled kérdést, amiben amiatt fanyalogtál, hogy akaratod ellenére ejtett teherbe az a drága jó férjed, meg hasonló finomságok. Hát nem is tudom mi lehet anyád baja...
2015. jún. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem majd szaladok Irakba -.-
2015. jún. 30. 01:45
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te vagy az, akit teherbe ejtett az illegális bevándorló pasid fiatalon, de már x ideje nem találkoztatok, mert bújkál, te meg anyádéknál laksz. Azt is írtad már, hogy megtiltotta, hogy pl. Facebook profilod legyen.

Most vagy kamus vagy, vagy egy idióta.

2015. jún. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Nemcsak kozel keleten elnek muszlimok, ott van pl indonezia. Semmi kozuk az arabokhoz, normalis emberek
2015. jún. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te,?! Mit nyavalyogsz mindig? Nem kellett vona széttenni a lábad egy muszlimnak úgy, hogy nem védekezel.

Így jártál, anyud helyében én sem örülnék, ha a lányom ilyen ostoba lenne felnőtt létére.

2015. jún. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Te Aliyah, nem hajtogatod itt mindig, mekkora überkirályság ez a muzulmán dolog? Egyébként meg felnőtt nő vagy, tojd le mások véleményét.
2015. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom nincs az iszlámmal sem az arabokkal
2015. jún. 30. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!