Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kivel van a gond: a tesómmal,...

Kivel van a gond: a tesómmal, a barátnőmmel vagy velem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nem olyan régen összejöttem egy lánnyal. Még friss a kapcsolat, de ígéretes, hiszen egy nagyon aranyos, kedves lány a barátnőm. Azonban amióta összejöttünk és bemutattam(1 hónapja), teljesen megváltozott az ikerhúgom. Nagyon szoros kapcsolat van a testvérem és köztem, talán szorosabb, mint amilyen egy "hagyományos" testvérkapcsolatban: puszival köszöntjük egymást minden reggel (együtt lakunk a szüleinkkel) és vannak közös szokásaink. Sokat beszélgetünk, sokat járunk el közösen. Nehéz körülmények között nőttünk fel (nem volt külön szobánk, külön ágyunk, amink volt, azon osztoztunk), talán amiatt is szorosabb a kapcsolat. Azonban amióta bemutattam a barátnőmet, azóta a húgom is megváltozott. Szélsőségesen viselkedik velem és a barátnőmmel is. Néha csak úgy odajön hozzám, megölel, néha pedig rám csapja az ajtót, hogy hagyjam békén, látni sem akar. Nem tudom mi lelte, hiába kérdezem: eltereli a szót vagy egyszerűen "dolga akad". Kérdeztem a barátnőmet, hogy esetleg volt-e valami afférjuk valamikor, de semmi. Nem is ismerték egymást. Én sem bántottam meg, erre szinte meg mernék esküdni. Kérdeztem a barátnőjét, hogy ő tapasztalt-e ilyen változást a tesómnál, de innen semmi.

Ezelőtt mindig vidám és nyugodt volt.

Ezúton szeretnék segítséget kérni, hogy vajon mi lehet a gond? Mit tehetnék? Nem akarom elveszteni a testvéremet!


2010. márc. 2. 19:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Így igaz, lassan felnőttök, egyszer valószínűleg saját családotok lesz, nem lesztek örökké egymáshoz nőve, és nem lesztek mindig a legfontosabbak egymásnak. Ez az élet rendje.
2010. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!