Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az öcsém?

Miért ilyen az öcsém?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok vele mit csinálni!

16 éves,én 18 vagyok!

Egyszerűen nem lehet vele mit kezdeni,az élete csak abból áll,hogy reggel elmegy iskolába,délután hazajön,tanul és egyből leül a számítógép elé és ott van estig és egyszerűen lehetetlenség kirobbantani onnan.

Állandóan csak WOW ozik és nem tud leállni róla,már én is próbáltam,Anyum is,de semmi!

Manapság pedig azt veszem észre,hogy egyre dilisebb és nem lehet vele bírni,nem lehet szinte hozzászólni se,mert egyből a plafonon van és rettentően ingerült!

Beszélni nem lehet vele,így hatni se tudok rá,habár igaz,soha nem voltunk a legjobb viszonyban,de én próbálnék tenni ellene,de ő rettentően meg van manapság bolondulva.

Anyum se tud rá hatni és mindig védi,pedig Anyum is tudja,hogy nekem van igazam,de mégis mindig őt védi és engem hord le!

Szóval nem tudok mit csinálni,semmi esélye,hogy megváltoztassam.:S

Miért lehet ilyen és mit kellene vele csinálni?

Ja amúgy csak nagyon ritkán jár el haverjaihoz és akkor is csak gépeznek!Barátnője nem volt még soha és ha így folytatja,akkor nem is lesz!

Mit lehetne vele csinálni?

Előre is köszi a válaszokat!

üdv!


2010. márc. 2. 18:26
 1/7 anonim válasza:
100%
ugyan ez a problémám van nekem is! a tesóm 16 és pontosan ezt csinálja. barátnője sem volt még, én is várom a válaszokat!! xD
2010. márc. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem alapítsunk egy "az öccsém egy számítógépb*zi" klubbot :D

detto,csak ő 14 éves.

2010. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
irassátok be valamilyen sportra vagy konditerembe, attól majd megjön az esze ill. kitombolja magát
2010. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mikor 14 voltam,akkor még egy másik ilyen játék volt a divat,mindegy is,a lényeg az hogy hasonló cipőben jártam mint öcséd.Aztán a törést az életemben nekem az hozta el,hogy olyan középiskolába kerültem ahol sok volt a nálam erősebb,sportosabb srác.Én meg ugye gyik voltam:).A harag amit irántuk éreztem,vagy a megdöbbenés hogy hova tartok,valami ilyesmi volt az ami ráébresztett hogy nem jo ez igy.Elkezdtem edzeni,mindenki megkapta ami járt neki.szerintem ilyen helyzetből őt csak akkor lehet kirángatni ha rájön hogy ez hülyeség.A munkám jellegéből adódoan rengeteg ilyen korú sráccal találkozom,és most sajnos ez a "trend".Hogy a gép előtt ülnek és más nem érdekli őket.Pár év múlva biztos hogy kinövi amúgy,ha más nem akkor ha főiskolára megy.Ott ez már " nem menő".Vagy tényleg lúzer marad,ha még ott is ezt tolja.Ez egy fajta menekvés,régen is volt hasonló,csak akkor még mást csináltak az ilyen korú fiatalok.Szerintem. 24/f
2010. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kinövi! Sajnos nem tudsz mit csinálni, ez az ő élete, nem mondhatod meg neki hogy mit tegyen. Mondjuk nálunk nincs korlátlan nethozzáférés, a szüleid dolga lenne pl beállítani hogy napi 2-3 óra net legyen a max.Ez persze elég drasztikus lépés lenne mert már függ a géptől de jó megoldás. Helyette sportolhatna vagy olyan tanfolyamra/szakkörre stb járhatna ami érdekli ha nem sport akkor rajz vagy más kézművesdolgok.. vagy ami érdekli
2010. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hahaha! Beíratni sportra!!!Jót röhögtem. Mert szerintetek el fog járni? Vagy elrángatjátok? Azért mégis 16 éves, lol. Nemtom, sztem csak múló hóbort. Bár kinél hogy. Én is függő voltam egyetemig. Csak én Red Alertet játszottam. Utána meg Windóz telepítgetés naponta 2x. Majd dózis növel 3x1-re. Aztán meg hekkeljünk Mac OS-t a PC-re. Aztán meg vegyünk egy valódi Mac-et. És itt véget ért a függőség: nincs Windows, nincs Red Alert. Meg közben pár bukás után rádöbbentem, hogy nem az az élet, hogy én legyek a legjobb Red Alertben. Viszont aki szobatársam volt elsőben egyetemen, az WoW-ot tolt állandan, sztem még midig csinálja. Bukik is rendesen. Ez van. Reméljük kinövi ő is.
2010. márc. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

vegyél 1kést önvédelemre és töröld le a wowot.

utána ha hulk lesz belöle akk zárkozz be vhova aknásítsd el a terepet és használd a bökőd

2010. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!