Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért lett ilyen?

Szerintetek miért lett ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy régebben történt velünk egy rossz dolog (majdnem meghaltunk mind a ketten :S) és azóta nagyon kedves velem, pedig nem valami meleg szívű az biztos. Talán félt, hogy meghalok? Régebben mindig olyan volt, hogy "gyeremán" az utóbbi időkben meg "hugi lécci gyere" nagyon megváltozott, mert sokkal kedvesebb. Szerintetek lehet ez az oka?

17/L


2010. márc. 2. 17:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, a bátyámról van szó aki 22 éves.
2010. márc. 2. 17:59
 2/10 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy ilyen lett
2010. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

egy oknak ez is megfelel:)

lehet hogy egyszeruen csak kezdett felnoni

2010. márc. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyan haltatok meg majdnem? Hogy történt?
2010. márc. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig nem értékelte, hogy testvérek vagytok. Most már viszont rájött, hogy bármelyik pillanatba vége lehet az életnek.. :)
2010. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tudod eddig a hülye kishuga voltál, most meg átértékelte az életet, h mi lenne ha nem lennétek "egymásnak"....tapasztalatból, egy ilyen élmény sok mindenre ráébreszti az embert
2010. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi történt veletek? arra tippelek,olyasmi lehetett,hogy mondjuk kocsival mentetek,ő vezetett,és majdnem súlyos balesetetek lett...javíts ki,ha tévedek!..ebben az esetben valószínűleg haragszik magára,hogy veszélynek tett ki.nem mintha azzal kellene kompenzálni,hogy udvariasabban beszél veled,de ő így próbálkozik,szerintem..

17L

2010. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is csak azt tudom mondani, mint a 18:08-as válaszoló:)
2010. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy ilyen lett ez annak az oka mert szeret téged és nem akar elveszíteni mivel ráébredt hogy egszer ugyis elveszit de akkor legalább kedves legyen veled!Te is kedves legyél vele mármint viszonyozd!
2010. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, baleset volt csak nem ő vezetett hanem az egyik haverja. Nagyon megijedt mert majdnem meghaltam, de magával nem is foglalkozott pedig neki súlyosabb volt.

Azóta komolyan rá se ismerek, félt mindentől, megbeszélünk egymással dolgokat, próbálunk egyetérteni, csak az nem tetszik benne, hogy ha valaki felidegesít vagy valami akkor meg akarja verni. De olyan aranyos lett és örülök neki, hogy normális. :) Én mindig próbáltam vele normális lenni. Köszi, hogy válaszoltatok :)

2010. márc. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!