Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megkedveltetni...

Hogy lehet megkedveltetni magam a párom 5 éves gyerekével?

Figyelt kérdés
A kisfiú nem igazán szeret pedig nem csináltam semmi rosszat. Nyilván azért is van ez így mert én vagyok apa új barátnője és azt hiszi miattam mentek szét a szülei- nem tudom. Szeretnék vele jóba lenni de nem tudom hogy csináljam ha ő folyamatosan flegmázik és elutasítja a velem való játékot, a segítségemet, mindent.
2015. jún. 21. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
az 5 évesek ilyenek nem tudsz mit tenni...
2015. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha kettesben vagytok mond el neki mintha egy nagyobb gyerekhez beszélnél hogy miért vagy együtt az apukájával miért nincs már ott az anyukája mond hogy nem szerették egymást és apukája veled szeretné leélni az életét és reméled megszeret vagy ilyesmi. Mert 5 évesen is van már annyi esze hogy megértse. Szóval ha komolyan elmondod neki miért van most ez így akkor lehet máshogy fog hozzád viszonyulni. Legalábbis egy próbálkozást megér hátha van annyira "érett" hogy felfogja. :)
2015. jún. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy 5 éves mennyire tudja megérteni, hogy a szülei már nem szeretik egymást?
2015. jún. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Kenyerezd le, csak ne vidd túlzásba, aztán ha nagyobb lesz már megérti.
2015. jún. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Hagyd békén. Minél inkább igyekszel, annál jobban hárítja a közeledésedet. Egyelőre bőven elég, ha elvisel, nem tesz rajzszöget a székedre, és nem cseréli lila festékre a samponodat.A felnőttnek kijáró minimális udvariasságot várd el, ha közben pofákat vág, azzal ne törődj. Te is légy vele kedves, de csak mint bármelyik másik gyerekkel. Ne sértődj meg a morcosságán, minden oka megvan rá. Még ha nem is miattad mentek szét a szülei, most mégis te léptél az apjánál az anyja helyére, ezt bizony időbe telik elfogadnia.

Ha nagyon türelmes vagy, nyitott maradsz felé, idővel talán közeledni kezd hozzád.

2015. jún. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél vele kedves, még akkor is, ha ő nem az.

És ne akarj azonnal mindent. Adj időt neki, hogy egyáltalán felfogja a helyzetet, légy türelmes! Mást nem tehetsz.

2015. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzal vele , ha latja, hogy nem tud evvel bosszantani akkor lehet, hogy fogja keresni a tarsasagodaz
2015. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszoló mindent leírt, amit én is javasolni tudnék. Türelem....
2015. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szerethet mindenki mindenkit. Ha nem szeret, az az ő dóga. Különösebben nem érdekelne.
2015. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sok sok kettesben töltöt program hogy megismerjen és bizon bened
2015. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!