Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még jobb sorsom ennél?

Lesz még jobb sorsom ennél?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és hallásérült.sajnos apu egyre többet iszik nője van és mégis anyummal van.a gond az hogy már nem lakok otthon mert apu kitett engem meg nem támogatja a tanulmányaimat.így abba kellett hagyom a sulit. 4 hónapja nem találok munkát itt pesten.irodai munkától kezdve a büfésig.szerencsére 3 éve van már barátom nála lakok a koleszban.de úgy érzem teher vagyok számára.anyósom felajánlotta hogy menjek le hozzá lakni amig talpra nem állok.az a baj hogy eléggé messzevan pestől Rómánia határnál lakik kis faluban.azon gondolkodok hogy érdemes-e lemenni mert munka kéne nekem és ezt biztos hogy a faluban nincs munka lehetőség.valami tanácsot szívesen fogadnék mert kifogytam az ötletekből.

(rajtam kívül van még három hugom.apu engem valamiért nem kedvel pedig sokat segítettem otthon.fenyegetőzik h megöl stb. szerencsére lányokat békén hagy de engem valahgy.... )

köszönöm a válaszokat. L


2010. márc. 1. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha eddig nem találtál Pesten munkát, ezután sem nagyon fogsz. Én a helyedben elmennék abba a kis faluba. A környezetváltozás mindig jót tesz. Új emberek, új helyek. Biztos hogy ott is hasznossá tudnád magad tenni. Sok tennivaló van falun is. Ha van hol aludnod, meg van a napi zsíroskenyér, meg egy kis törődés, szerintem nincs baj.
2010. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz jobb sorsod! Szerintem nem olyan rossz a helyzet, ott a tudat, hogy ha pesten nem jön össze semmi, akkor is van hová menned. Sajnos sokan vannak így hogy nem találnak munkát, sőt még több diplomával is. Én a helyedben még maradnék és keresgélnék.

A szüleid problémája meg már nem a te problémád, el tudtál költözni a hugaid meg biztonságban vannak, mert őket nem bántja apukád. Ezt anyukádnak kellene eldöntenie hogy válni akar vagy sem.

2010. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Maradj mindenkepp Pesten, es keresd tovabbra is a munkat, soha ne add fel!

Ne koltozzel le a faluba, ott tuti semmi nem lesz es a baratod is hianyozna neked.

2010. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költözz le,nagyon kedves anyósodtól hogy felajánlotta,de nem leszel előrébb.Keresd a mnukát tovább.
2010. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!