Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányokat télleg érdekli az...

A lányokat télleg érdekli az öccsük csaj ügyei?

Figyelt kérdés
A nővérem(17) mióta meghallotta , hogy érdekelnek a lányok, azóta mindig kérdezget meg minden. Pl:. odajön és kérdezi, hogy hogy van, vagy néha utcán megkérdezi hogy teccene-e az a csaj , meg néha még programokat is akar szervezni. Pl.: egyszer megszervezett egy komplett randit ,mindent beleirt, hogy mit mikor) Ezzel szerintetek csak szekál vagy mi lehet? Mert én például rohadtul nem kérdezném meg tőle az utcán, hogy : hé, teccik az a pasi?? Szóval ti lányok mit gondoltok ilyenkor? 16 vagyok
2010. febr. 27. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
engem érdekel az öcsémé:D mondjuk annyira nem, folyton erről beszéljek, meg randi szervezés. de van sokszor, ha meg látok vmi jobb csajt, megkérdezem bejön-e neki:D a lányok kiváncsiak, és szeretnek szervezkedni:D mondjuk nem tom milyen kapcsolatba vagy a nővéreddel, abból kiderülne, h egy kis szekállás azért van-e a dologban:D sztem mondd meg neki, amit leírtál, h te se kérdezgeted folyton őt a pasi ügyeivel, és hogy már néha idegesítő:D 17/L
2010. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezt így általánosságban hülyeség kijelenteni, de a tiédet nyilván érdekli.
2010. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem hülye kérdés. Az elsőnek adnék igazat. Én is teljesen ilyan vagyok. Lehet, hogy van benne egy picike cikizés is, de szerintem csak jót akar. Hány barátnőd volt már eddig? Talán csak aggódik.

Bocs az a kérdésért, de így megváltozik az egész helyzet, vagy legalábbis világosabb lesz.

2010. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Ja, és tényleg, nem pedig télleg.
2010. febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy hülye kérdés, csak azt, hogy az általánosítás sosem vezet jóra :) (második)
2010. febr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Eddig egy csajom van. Én meg nem rosszindulatból kérdeztem, csak érdekelt, meg nem is zavar annyira, néha még jól is esik. tudom a kérdést olyan hangsúlyban írtam, mintha eret akarnék vágni,annyira idegesít, d e ez nem igaz. A tényleget meg gyorsabb télleg-nek irni
2010. febr. 27. 19:42
 7/17 anonim ***** válasza:

... csak a magyar nyelvet nem szokták időhiányból megerőszakolni. Te se tedd.


Egyébként érdemes kihasználni a nővéred érdeklődését, nagy pozitívum lehet, ha összehoz valami jó csajjal, és szinte semmit sem kell tenned érte. Ne csak a rossz oldalát lásd a dolognak. Valószínűleg csak annyiról lehet szó, hogy érdeklik őt az öccse dolgai. Talán egy kicsit ugratni is próbál.

2010. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Tudom, tudom, bocs. Túlzásba viszem a helyesírást. Nem tudom, miért írtad, hogy nem rosszindulatból írtad, meg hogy túl hangsúlytalan. Szerintem értelmes kérdés.

Talán csak érdekli az egész. Lehet, hogy mondjuk arra kíváncsi, a fiúk milyen lányokra buknak. Tudom, hogy ez idegesítő néha, de azért valóban nem lehet belehalni.

U.i.: Tudom, hogy te sem úgy értetted, hogy ez őrjítő.

2010. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

engem is erdekel az öcsem : DD

mondjuk randit en sem szerveznek neki, csak erdekel h miujsag :A : D

2010. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a nővéred kicsit anyáskodó típus. Sok "nővérnél" kialakul ez. :D Biztos jót akar neked. Engem is érdekelnének az öcsém nőügyei, de ő nem valami lelkizős típus, szóval lövésem sincs, mi van vele etéren...
2010. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!