Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy döntenék...

Szerintetek hogy döntenék helyesen?

Figyelt kérdés
Minden rendben van az életemmel én még is szeretnék elköltözni és mindent újra kezdeni,szerintetek megéri mindent felégetni magam mögött?
2015. jún. 3. 18:42
 1/9 szántóvető ***** válasza:
egy semmitmondó mondatot írtál magadról,ez alapján kéne tanácsot adni?
2015. jún. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkor csak nincs minden rendben ha így érzel csak nem ismered be saját magadnak sem.
2015. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát erre nem tudom, mit vársz.
2015. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak nagyon köszönöm,mert igazad lehet.

Első válaszoló,arra szeretném tudni a választ hogy ti|te hogy döntenél|mit tennél az én helyemben,lépnél,feladnál mindent vagy maradnál a megszokott életednél,helyzetemet az is bonyolítja hogy a családom nem viselné jól ha elköltöznék

2015. jún. 3. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Család - anya, apa....

Család - férj, feleség, gyerek...

Hány éves vagy? Nem lehet, hogy csak változatosságra lenne szükséged?

2015. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy a mai viszonyokat figyelembe véve az életedben minden rendben van, még nem jelenti azt, hogy boldog is vagy.

Boldog vagy? Elégedett? Jól érzed magad az adott barátokkal, munkahelyes, iskolában stb?

Ha nem, akkor természetes, hogy változtatni szeretnél. Ehhez nem kell minden kapcsolatot megszüntetned, de természetes, hogy kicsit (fizikailag is) el akarsz távolodni.

2015. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A család alatt jelenleg apukámat értem aki nagyon szeretek és még is arról lenne szó hogy anyumhoz költözök,mert nála más életem lenne,családiasabb meg közelebb lennének a barátaim de még is nulláról kellene kezdenem mindent,és apumkám és az ő részéről a család nagyon nem lenne boldog ha elköltöznék,nagyon őrlődök.
2015. jún. 3. 19:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaaaah, hogy egyik eltartótól átmész a másikig? Mit kéne újrakezdened? Haverkodni? Az menni fog! Már azt hittem, egy felnőtt ember akar elköltözni máshová, másik munkát keresni és egyedül megélni. Így mit tegyél? Amit akarsz, ez teljesen lényegtelen. Ha akarod, unalmadban megbánthatod apád, aki egész eddig nevelt, vaaaaagy, kereshetsz egy hobbit, alkalmi/diák munkát, önkéntességet és az unalmas életedbe hozhatsz valami hasznos színt is.
2015. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mad elet? Mines mas ott?
2015. jún. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!