Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mért csinálja?...

Szerintetek mért csinálja? (többi lent)

Figyelt kérdés
6 éves kora óta velünk van párom,ma már 17 éves lánya,akit előtte a dédi nevelt,anyuci élte az életét,aztán Angliában most már jól áll anyagilag,egyre jobban szereti(pénzzel elsősorban,meg telefonon keresztül)a lányát..bármi miatt küldött pénzt a lánynak,nekem küldte...persze volt egy-egy konfliktusunk is..most angolórákat fizet a lánynak,de fél családon körbe megy a pénz,de nem nekem küldi,a telefonját is múltkor ő töltette fel a bnőjén keresztül?miért??
2015. máj. 28. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
? ki kicsoda a történetben
2015. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy elb***ta az életét, mert nem a saját önző életvitelét kellett volna folytatnia, hanem anyának kellett volna lennie. Most próbál, szülő, anya lenni. Előbb utóbb pedig majd vissza szeretné kapni a lányát
2015. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
előbb-utóbb...időben...de akkor a gyerektartást is mért nem a lányának küldi,ha már annyira.....???ossza be a ráeső rezsire stb...ha már....mért nem viszi máris??nevelni ,a tinikor kellős közepén jó vagyok?
2015. máj. 28. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből a válaszodból az jött le kérdező, hogy nagyon nem szívesen neveled azt a kislányt. Persze más gyereke, én se nevelném más gyerekét. Ha a gyerek tud már elég jól angolul akkor esetleg beszélhetnél a valódi anyukával nem-e akarja magával vinni. Így neked nem kell szenvedned és a kislány is csak egy kevés ideig fogja úgy érezni, hogy eldobtad mert neked nem kellett. Ha az édesanyja képes lesz most tényleg anyaként viselkedni, végre felnőtt a feladathoz, akkor jobb lenne a kislánynak vele mint veled.
2015. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi...és sajnálom,hogy így jött le..csak tényleg katasztrófa a kamaszkor,főképp,hogy ha rásegítenek még...különben...ha már 11 éve nevelem(sőt...többet kap ,mint a sajátjaim),és nem szívesen tenném,már tehettem volna róla,hogy ne kelljen nevelnem..szerintem......sajnos anyuci tényleg sokat ront a helyzeten...
2015. máj. 28. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
ja hogy a pénzt akarod
2015. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
uccsó...nem értelek..:???
2015. máj. 28. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!