Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért várják el hogy teljesítsek?

Miért várják el hogy teljesítsek?

Figyelt kérdés
Miért várják el a szüleim hogy teljesítsek, ha minden második szavuk az ,hogy mekkora egy szerencsétlen hülye gyerek vagyok. Elvárják , hogy jó tanuló legyek, de emellett azt is ,hogy dolgozzak. Nappal dolgozzak, meg suliba járjak, éjszaka meg tanuljak. Persze hétvégén meg csak dolgozzak. Hiába mondom nekik hogy ez így nem megy , nem értik meg. Hogy mondjam el nekik , hogy ezt így nem tudom csinálni egyszerre?? 16/l
2015. máj. 16. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Azért várják el, mert nekik semmi nem elég, semmi nem felel meg.Sajnos vannak ilyen szülők.És az a helyzet, hogy hiába teljesítesz bármennyt is, ha a feneked a földhöz vered, akkor sem lesz nekik elég, mert ilyenek és kész.Majd ha elköltözöl, nyugtod lesz.Addig aligha.
2015. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell megkérdezni a bőrszínt, a fehérek már brutálisabbak a kölykeikkel saját maguk ölik őket, a barnák legalább összetartanak amikor kell.
2015. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én 14 évesen elégeltem meg hogy apámnak semmi sem jó és elszöktem 2 hétre,pár évig visszavett magából egészen idáig.Most költözés előtt állok :D 20/f
2015. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16 évesen dolgozni suliidőben, hogy abból vedd meg a kajádat? Amúgy meg most mért nem dolgozol? Azt írtad, hétvégén is végig dolgoznod kell. Nekem ez a kérdés nagyon kamunak tűnik.
2015. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a helyedben sumákolnék, hazudnék nekik. Más megoldás sajnos nincs. Az én szüleim is ilyenek, soha semmi nem jó nekik.
2015. máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!