Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbiznál újra a feleségedben...

Megbiznál újra a feleségedben ha egyszer elment egy másik férfihoz? Visszafogadnád?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 17:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem fogadnám vissza, mert csak azért jön vissza, mert a másikkal mégse jött össze és ha nincs ló jó a szamár is alapon velem ne legyen senki. Ha visszafogadnám biztos megint ugrana ha jönne új lehetőség.

Nőként mondom ezt.

2015. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben eszem ágában sem lenne visszafogadni. Elment, döntött. Aztán visszajött. Persze, biztosan megmagyarázta, hogy rájött, hogy te vagy élete szerelme, de emögött nyilván az van, hogy a másik élete szerelmével, aki miatt elköltözött, nem úgy jött be a dolog, ahogy remélte. ha bejött volna, nem ment volna vissza, magyarul te vagy a ló a szamár helyett. Kérdés, meddig, amíg újra meg nem jelenik a színen egy paripa? Menjen a francba az ilyen, kellene a halálnak!
2015. máj. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
megcsalás esetén azonnal kidobnám...el is költözött??? 1 problémával kevesebb...vissza akar jönni? na azt már nem...
2015. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Voltam olyan h.ülye hogy egyszer megtettem. Mondjuk akkor fiatal voltam, 25 éves... Ma már szóba sem állnék egy ilyen szar.al...
2015. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A férjem helyében én
2015. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!