Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elengedni?

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés
Már lassan nyolc éve, hogy hirtelen meghalt nagymamám (57 éves volt). 15 éves voltam akkor még gyerek. A mai napig nem tudom feldolgozni az elvesztését, halála után egy évig jártam pszichológushoz, de nem segített. Ha rá gondolok mindig elsírom magam, bárhol is legyek. Mit tehetnék, hogy el tudjam engedni?
2010. febr. 22. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon sajnálom nagymamád halálát!Én is sajnos hasonlóan érzek,én édesapámat nem tudom elengedni.Ő 59 évesen halt meg,én akkor 31 éves voltam.Vigyázz magadra,mert én a halála után egy évvel a pszichiátrián kötöttem ki.Sajnos teljesen kikészültem,amikor már halálfélelmem volt,akkor kerültem dokihoz.Annyira szégyeltem magam,hogy idáig jutottam,hogy ez észhez térített és sikerült kilábalnom a válságból.Ne hagyd,hogy elhatalmasodjon rajtad,mert annál rosszabb nincs.Keress valami olyan elfoglaltságot,ami örömet szerez.Vágj bele valami nagy dologba.Pl. végezz el egy tanfolyamot,vagy sportolj valami olyat,ami több elfoglaltságot jelent.A mozgás állítólag nagyon jó levezetni a problémáinkat.Én pl. szültem egy babát és azóta jobb a helyzet.Azért még mindig szörnyen hiányzik apu és nem könnyű felejteni,de már normális keretek közé tudom szorítani a dolgokat.Sok sikert hozzá,gondolom nagyon jólelkű emberke vagy!
2010. febr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!