Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyenre képes?

Hogy lehet ilyenre képes?

Figyelt kérdés
2 évig éltem a párommal távkapcsolatban. igazi szerelem volt a miénk. 1 éve ugy döntöttünk hogy kiköltözöm hozzá, feladtam a munkámat, a barátaimmal megszakítottam a kapcsolatot, a szüleim kitagadtak az miatt hogy hozzá költöztem. Egy év után sikerült rávennie hogy menjünk haza látogatóba. Ő a saját családjához, én is az enyémhez. Persze végig veszekedés volt a családomban. Egyik nap a párom áthivott magához és szakított velem. Megmagyarázni persze nem magyarázta meg, igazából csak annyit mondott hogy neki ez így nem jó már és maradjak itthon. Azóta nem beszéltünk, a hívásaimra és az üzeneteimre nem válaszol. 2 nap mulva megy vissza. szerintetek mit csnáljak? 25/L

2015. máj. 3. 02:09
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Én tényleg próbállak sajnálni, de... nem megy...

Ez van, jó kis tanulópénz volt. Sírd ki magad, aztán az élet megy tovább.

2015. máj. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanulópénz volt.


Te kint nem építetted a saját egzisztenciád?

Itt a példa arra, miért nem szabad egy pasira támaszkodni és HTB-nek lenni.

2015. máj. 3. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Hol derül ki ebből a történetből masodik, hogy HTB volt? Sehol.


Kérdező, van ilyen. Elmulik a szerelem, ha nem biztos az alapja

2015. máj. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

1. Onnan gondolom, hogy ki ment hozzá, és nem írta, hogy bármit is csinált volna.

2. Ha dolgozott volna, akkor ő maga is vissza tud menni, egyedül.

2015. máj. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

És még valami, ha valaki dolgozik, akkor nem a párja pofázik, hogy hol maradjon.

100%-ig biztos vagyok benne, hogy a kérdezőnek nem volt kint rendes, tartós munkája.

2015. máj. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Egy ev alatt azert mar Neked is kellene, hogy legyen kint munkahelyed, uj barataid, egy uj eleted. Szoval ne sirj hanem keress albit es eld tovabb az eleted. Azert mert a paroddal szakitottatok meg megy tovabb az elet.


Amikor belementel, hogy kikoltozol, felelosseget is vallaltal a sajat sorsodert. Nem tehet rola a masik fel, hogy hogyan erez. Jobb lenne egy boldogtalan kapcsolatban, becsapva elni?

2015. máj. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Nekem mar az elejen vicces volt a sztori:

2 ev tavkapcsolat, igazi szerelem...


Hat ezt benezted. Te csak tavkapcsolatban voltal jo neki. Gondolom, megvolt a sajat kis elete odakint nelkule.

Nem hiszem, hogy o vett volna ra, hogy kimenj. Szerintem te erolltetted.

De mindegy is, lenyeg, hogy neki az mar nem volt jo, hogy allandoan egyutt vagytok.

2015. máj. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Az értő olvasás nem megy.... Szóba nem került, hogy van e munkája kint. A történetből annyi derült ki hogy itthon volt munkája, a fiú miatt hagyta ott, miatta veszett össze családjával. A kérdése nyilván z, hogy vissza menjen e külföldre így, hogy a fiú miatt volt ott, vagy inkább itt maradjon. Én ki mennék mindenképp
2015. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Az mondjuk nekem nem világos, minek kellett megszakítani a kapcsolatot mindenkivel, barátokkal is, csak mert külföldre mentél?


Amúgy hát mostmár ez van, nem minden kapcsolat működik, és lehet, hogy amit te igazi szerelemnek éltél meg, azzal szép lassan megfojtottad a párod. Szerintem még egész korrekt volt, hogy itthon szakított, személyesen, így van hova menned, nem kell ott együtt lakva ülnötök még hetekig, mire tudsz venni repjegyet vagy keresni más szállást.


Sírd ki magad, aztán nyiss új lapot! Fiatal vagy, van még időd új kapcsolatot találni, mostmár érettebb fejjel, több emberismerettel.

Nem hiszem, hogy nem voltak konfliktusok köztetek, amiket esetleg rosszul kezeltél, nem hiszem, hogy minden ennyire tökéletes volt. Szépen nézz a kapcsolatotok mélyére, és próbáld meglelni, hol szúrtátok/szúrtad Te el.

2015. máj. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!