Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek képes lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek képes lehet egy nő ilyenre?

Figyelt kérdés

Előzmény:

Van egy csaj akiért régebben totál odavoltam de nem tudom hogy észrevette e. Néha tök normális volt velem, néha meg közömbös. Volt hogy akartam vele beszélgetni mikor találkoztam vele de halogatta. Volt hogy mosolygott mikor meglátott. Volt amikor elhívtam valahova és kifogásokkal jött.


Nemrég kocsmába voltunk haverokkal és megláttam hogy ott dolgozik, baromi sokan voltak ezért nem nagyon tudtam vele beszélni hogy mi történt vele mostanság. Mondtam h majd egyik este átmegyek 1 sörre. Azt mondta h írjam meg neki h mikor mert lehet hogy ő nem ő lesz akkor műszakban.


Arra gondoltam hogy trükk van a dologban hogy direkt akkorra mondja hogy ott lesz mikor szabadnapos, hogy elkerüljön engem. Amúgy most normális volt csak a korábbiak miatt jutott ez eszembe.


Messze dolgozik, nem éri meg eljárkálni figyelgetni hogy mikor is van bent.


2014. jún. 18. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért játszmázol???

Miért a legrosszabbat feltételezed a másikról?

Miért nem kérdezel rá konkrétan, ha tetszik neked???

Miért nem viseled el méltósággal, ha nem jössz be neki??

2014. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én törkre megértelek. Én is ilyen vagyok, és nem rosszindulatból.

A nők sajnos ( vagy nem), de máshogy gondolkodnak, sokszor nem mondják ki a teljes igazságot, azt hiszik, így megkímélnek egy csalódástól minket (vagy magukat a kellemetlenségektől), de ezzel csak többet ártanak.

2014. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert olyan k***va nehéz rákérdezni, hogy bejöttök e nekik vagy sem.... Nyilván a másik a hibás, amiért nyúlbélák vagytok. -.-'
2014. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű a szándék.

Csak könnyebb a lányoknak játszani a hülyét.

2014. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A lány, nem játssza a hülyét, megkérte, hogy szóljon.

A rossz szándék a kérdezőben van, hogy egyből a legrosszabbat feltételezi és játszmázik.

Ha kerek perec elhívta volna a lányt, most nem agyalna hülyeségeken.

2014. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 3:

Ha elmúltál már 16 akkor a legnagyobb baklövés, amit egy lánynál elkövethetsz az az, ha rákérdezel. Ennél csak az a rosszabb, ha egy nyakszakáll szűz szerelmet vall a lánynak.

2014. jún. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már 26 is elmúltam, pont ezért nem értem, miért kell ilyen hülyén viselkedni a fiúknak.

Ha én akarok valamit, akkor konkrétan rákérdezek.

Tök jó, hogy utalgat a kérdező, de megsértődne, ha a csaj pont akkor nem lenne bent, ahelyett, hogy rákérdezne, akkor tisztán látná, mi az állás.

2014. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 7:

Én meg pont 26 vagyok és tudom, hogy a konkrétan rákérdezés egy oltári baromság, mert egyrészt megöli a varázst a lány részéről, másrészt olyan érzés neki, mintha ajtóstul rontottál volna a házba. Nekik is jobb érzés, ha kicsit a "kétesben" vannak hagyva.

2014. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó, de akkor ne feltételezgessen rosszat, legfőképp ne jöjjön ide rinyálni. Én ettől még jobban szeretem a tiszta egyenes dolgokat, remélem nem baj, pont az ilyenek miatt.
2014. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9:

Nem baj. A kérdezőnek enyhe személyiségzavara van.

2014. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!