Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nevekről?

Figyelt kérdés

lány:Titanilla,Cintia,Rita,Mia

fiú:Dániel,Dávid,Gábor,Olivér


2010. febr. 22. 19:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
A Mia tetszik csak. A fiúnevek tűrhetőek, de a Titanilla szerintem elég csúnya név.
2010. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
A lányneveket nem tartom túl szépnek. Volt egy Tinanilla ismerősöm, akit mindenki Titinek szólított. Szerintem ez elég fiúsan hangzik. A fiú nevek tetszenek!
2010. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
51%
A lányból csak a Rita tetszik,fiúból az első 3 :)
2010. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Lányból csak a Cintia tetszik, fiúból pedig a Dániel, Dávid [L], és a Gábor [szerelmem :)] tetszik :)
2010. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%
Lány nevekből a Rita és a Mia tetszik, fiúból a Gábor kivételével mindegyik.
2010. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
76%
titanilla sztem gyerekes tehát én felnőttként nem tudnám értékelni. dániel és dávid nagyon jó csak sok van belőle a többi jó
2010. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Cintia, Rita tetszik, Gábor, Dániel jó, a többi nem.
2010. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az én véleményem:

-Tiatanilla: Nekem egyértelműen nem tetszik. Nem tudom miért, de valamilyen kibírhatatlan emberrel párosítom. De egyébként sem!

-Cintia: Végülis jó! Nekem nem lenne a névlistámon (bocsi, nem tudom, hogy neked az-e), de végülis okés név. Sőt...

-Rita: Szerintem nincs baj a névvel, de nem tetszik. Én nem szeretem a ritka neveket, de így túl sok embert hívnak így. Annyira nem jön be.

-Mia: Kimondottan tetszik! Szép, nem gyakori, de mégsem az a nyakatekert extra-ritka név. :) Nekem ez az abszulút kedvencem. :D


-Dániel: Így nem tetszik igazán, de a Dani az már igen.

-Dávid: Ez is tetszik. Bár nem kevés van belőle, de szép név.

-Gábor: Kicsit túl megszokott, vagy nem is tudom. Nem az én stílusom. :) (bár nem mondható csúnyának sem)

-Olivér: Ez sem igazán jön be, bocsi.


Egyébként, ha névválasztás előtt vagy, akkor azt válasszátok ami Nektek tetszik, mert hát ízlések és pofonok. :) Azért nem árt figyelembe venni azt sem, hogy hogy hangzik a vezetéknévvel, nem fogják-e csúfolni miatta, felnőttképp sem lesz nevetséges név.

Bár ezek között azért nincs olyan kirívóan "gáz" név szerintem. (bár nekem a Titanilla az...de mindegy)

2010. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
ja és 14/L (utolsó)
2010. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

De a Cintiát csak Szintiának lehet majd leírni, anyakönyvezni stb. Ez a szabály.


22/l

2010. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!