Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A boldogság apró örömökből...

A boldogság apró örömökből születik. Te miért vagy boldog?

Figyelt kérdés
Csak mondj egy dolgot, hogy miért vagy éppen ebben a percben boldog. :)
2010. febr. 20. 22:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
végre kapok levegőt az orromon és már a torkom sem fáj :)
2010. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
én azért, mert végre 10napot nem dolgozom:-) Valami hihetetlen érzés kiszakadni a taposómalomból és magammal foglalkozni:-)
2010. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Én eddig nem pontoztam, de most mindenkit felfelé. :)

A jó kedvem most se tűnt el, kaptam virágot reggel, és olyan jó illata van...:)

2010. febr. 21. 10:33
 24/29 anonim ***** válasza:
78%
egyrészt mert fél7kor kelltem akkor ment el a párom anyóshoz hogy segítsen disznót lefogni,sose kelltem ilen korán 7végén:-P, én addig meglepetés szerűen főztem mostam rendet tettem itt ott mosogattam kv-t főztem nekiaz ilyenért mindig megdicsér és erre azt mondja nem hiába az én babám!!!:-)és mert egyszerűen nincs miért boldogtalannak lennem szerelmes vok és a párom is belém van munkám nem halunk éhen és hát ez a legfontosabb!neked is sok szerencsét mindenben és annak is aki nem boldog!!
2010. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
80%
Végre nincsenek pánikrohamaim :)
2010. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%
Annyira aranyosak vagytok mind, akik írtatok erre a kérdésre, már csak ettől a sok kedves választól jobb kedvem lett. Teljesen egyszerű dolgokat írtatok és mennyire igazatok van. Én is boldog vagyok a 2 gyönyörű gyermekem miatt és a szerető férjem miatt is. A kérdezőnek pedig gratulálok a suli miatt.
2010. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Holnap rövidített órák lesznek, és 2 órával hamarabb végzek. És a barátom mindjárt hazaér és beszélhetünk mert már szenvedek nélküle:)
2010. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Boldogsag az amikor reggel felkelek es latom annak az embernek az edes ebredo pillantasait akivel le szeretnem elni az eleteme,boldogsag az amikor a mukabol hazafele menet latok egy idos part akik 50ev hazassag utan is de megfogjak egymas kezet es setalnak,orom az ahogy ocsemet latom felnoni,ahogy latom erdeklik a lanyok,orom az amikor a kedvenc nagymamamat megolelhetem,orom az amikor a csjokkal beulun egyet kafezni es kipletyozunk mindenkit,es orom az,hogy vannak ilyen apro kis boldogsagok az eletunkben,igaz van amikor rossz passzban van az ember,de reggel amikor arra ebredsz,hogy fo a kave vagy amikor ugy ersz haza a munkabol,hogy otthon a kedvenc kajadat keszitette el anyukad:)rengeteg mindent tudnek meg irni,de azthiszem akkor meg jovo heten is itt ulnek a gep elott:))))))
2010. febr. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Mert olyan családom van, akikre bármikor számíthatok. A fiútestvéreimre pláne. Ha rossz kedvem van, ott vannak, és mindent elkövetnek hogy legalább egy mosolyt csaljanak ki belőlem.

És boldog vagyok, mert nemsokára jön a szép idő :) elég volt a hideg télből, már "nagyon fázok" :)

2010. márc. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!