Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kellet ezt ilyen sertoen...

Miert kellet ezt ilyen sertoen eloadni?

Figyelt kérdés
Sogrnom kozolte velem, hogy gusztustana vagyok. Epp a bevasarlasbol pakoltam ki, amikor megerkeztek latogatoba mert a gyerekeink szeretnek egyutt jatszani. A ferjemmel nagyon szeretjuk a belsosegeket, arrol nem is beszelve, hogy olcsok. Mindenkink szive joga eldontani mit eszik meg es mit nem, en pl. nagyon szeretem a majat, a sertesszivet, a veset, a kormot stb. Mikot meglatta miket vasaroltam, 5-6 percen keresztul szornyulkodve fujjolt, oklendezett de valami iszonyat harsanyan, majd megjegyezte, hogy :"ja, mondjuk te videki vagy.", es hangosan, hosszan nevetett. Mindezt olyan gunyosan, mintha valami alasonyabbrendu fajhoz tartoznek. Veszunk hust is, de szerintem jol elkeszitve, ezek finom etelek, azoknak, akik szeretik.
2015. ápr. 18. 08:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszkat. :) ezt a videkizest nem ertem, miert kellet. Kiskoromban tartottunk allatokat, aki pl. volt mar diszovagason, tudja, hogy az mindenet felhasznaljak, a belsosegeket is. Ha milliomos lennek is megvennem a majat stb. mert szeretem. :)
2015. ápr. 18. 15:54
 12/12 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, ő is döglött állatok húsából lakmározik, majd egyszer ebéd közben emlékeztesd erre! :D

De sötét!

2015. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!