Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert kellet ezt ilyen sertoen...

Miert kellet ezt ilyen sertoen eloadni?

Figyelt kérdés
Sogrnom kozolte velem, hogy gusztustana vagyok. Epp a bevasarlasbol pakoltam ki, amikor megerkeztek latogatoba mert a gyerekeink szeretnek egyutt jatszani. A ferjemmel nagyon szeretjuk a belsosegeket, arrol nem is beszelve, hogy olcsok. Mindenkink szive joga eldontani mit eszik meg es mit nem, en pl. nagyon szeretem a majat, a sertesszivet, a veset, a kormot stb. Mikot meglatta miket vasaroltam, 5-6 percen keresztul szornyulkodve fujjolt, oklendezett de valami iszonyat harsanyan, majd megjegyezte, hogy :"ja, mondjuk te videki vagy.", es hangosan, hosszan nevetett. Mindezt olyan gunyosan, mintha valami alasonyabbrendu fajhoz tartoznek. Veszunk hust is, de szerintem jol elkeszitve, ezek finom etelek, azoknak, akik szeretik.
2015. ápr. 18. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is imádjuk a belsőségeket! Nyelv, köröm, máj nyami! :) Én csak annyit jegyeztem volna meg: neked meg a stílusod undorító! De lehet nem is akart direktbe bántani, csak tényleg ilyen a stílusa. Sok korlátolt buta ember lenézi a másikat ha valamiben nem olyan mint ő. Az emberi butaság...
2015. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Buta, faragatlan a sógornőd. Én a helyedben nem foglalkoznék vele. Úgy általában ne foglalkozz azokkal, akik felsőbbrendűnek tarják magukat. Szinte mindig kiderül róluk, hogy valójában ásóval kell keresni az intelligenciájukat.
2015. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát min nem szeretjük a belsosegeket, én is rosszul vagyok már látványától is, de nem mondanám annak, aki szereti, hogy undorító vagy gusztustalan. Értelmes ember sosem mond ilyet ételre
2015. ápr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy az embereknél a korlátoltság a legnagyobb probléma. Hogy azt hiszik, hogy akinek nem az tetszik, ami nekik, nem úgy gondolkodnak, eltérő a véleményük, azok csak náluk rosszabbak lehetnek. És szóvá is teszik, méghozzá úgy, hogy meg vannak győződve arról, hogy csakis nekik lehet igazuk.

Ezzel nem nagyon van mit kezdeni, ha egy udvarias, de határozott válasz után nem értik, akkor legjobb nem foglalkozni velük.

2015. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne foglalkozz vele, pont a jó dolgokat nem szereti :D Mi is megeszük:D Finnyás nővel nem kell foglalkozni
2015. ápr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem ezeket, felfordul tőlük a gyomrom, de ha más szereti azzal semmi gond. Ne próbálja meg senki rám erőszakolni, de egyébként egészségére váljék annak, aki szereti.


A sógornőd bunkó, semmi több. A vidéki alapján mondhatnánk rá, hogy tipikus bunkó pesti. (Persze ezt sem tartom igaznak, mint azt a mondást sem, hogy "jajj, hát vidéki vagy.."). Viszont ha már szerinte gusztustalan vidéki vagy, akkor te meg mondhatod neki, hogy ő meg bunkó pesti. :)

2015. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, annyira nevetséges ez a vidéki-fővárosi dolog. Én kisvárosban élek, tartunk nyulakat is (azaz a férjem), ettől függetlenül nem szeretem annyira a húsételeket. Megeszem, belsőségek közül viszont egyedül a májat. A budai unokatestvérem pedig él-hal a pacalért. Soha nem fújolnék rá, egyszerűen nem kérek belőle, ha kínálnak se. Öklendezni a másik főznivalóján irtó tapló dolog. Hagyd rá, a sógornőd modora sokkal gusztustalanabb, mint bármilyen nyers belsőség.
2015. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose tudnék ilyet enni,de ha ti szeretitek,egészségetekre!

Sógornőd elég primitív.

2015. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most megkívántam egy jó szaftos körömpörköltöt.

Anyósom a vesevelőn akart elájulni, de még ő sem volt ilyen primitív.

2015. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én reflexből visszaszóltam volna:

- Lehet, hogy vidéki vagyok, de legalább nem paraszt.


Amúgy rém bnkó a kedves sógornő, és ilyen megnyilvánulásra a visszavágás után szerintem kitettem volna a szűrét.

2015. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!