Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik látogatni vagy átmenni?

Illik látogatni vagy átmenni?

Figyelt kérdés

Tehát nekem van egy párom!Ő nagyon jóban volt az egykori szomszéd idős házaspárral ahol lakott.Nagyon sokat volt ezeknél a szomszédoknál,volt amikor a szomszéd néni és párom anyukája amíg kirándultak vagy elmentek vhova,addig a szomszéd bácsi vigyázott páromra amikor kicsi volt.Nekik nem volt gyerek,párom pedig nagyon sokat náluk volt gyerekkorában!Már egy ideje nem lakik párom otthon,hanem velem él 2éve!Tegnap amikor hazamentünk párom anyuját meglátogatni,mesélte h a bácsi balesetet szenvedett!Ütközött egy kamionnal,a kocsi megpördült 3szor,de a bácsinak csodálatos módon csak a keze sérült meg!!!Amikor ott voltunk anyósomnál,a szomszéd néni átjött anyósomhoz h nincs-e neki vmi nyugtatója,mert a szomszéd bácsin most jön ki az idegesség!Ül az asztal elött,fogja a fejét és azt hajtogatja h bárcsak maradt volna ott! :(

Párommal beszéltük h ilyenkor szoktak e látogatni?Nem is jó szó a látogatni,hiszen a bácsinak fizikailag nincs baja...vagy ilyenkor illik-e átmenni hozzá?Nem veszi-e rossz néven?Egyáltalán hány napra az eset után?Ugye emlékeztetni sem nagyon szeretnénk az esetre!Vélemény?


2010. febr. 20. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Huh, hát nem volt egyszerű kihámozni, hogy mi is a kérdés... ha egyébként is jártok hozzájuk, akkor persze, rövid időre benézhettek, de ha nem, nem most kellene elkezdeni - inkább várjátok meg, amíg a bácsi kiheveri kicsit a történteket!
2010. febr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,azóta párom nem igazán járt át hozzájuk mióta elköltözött hozzám (kb 2éve)én meg aztán végképp nem jártam oda a szomszédba.
2010. febr. 20. 12:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átmehetnétek, attól talán jobb kedvre derülne a bácsi.
2010. febr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát esetleg a nénit kellene megkérdezni,hogy szeretnétek tudni:

Jobban van-e a bácsi?

Mert gondoltok rá.

Lehet,hogy ez is elég,egyenlöre.

2010. febr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Természetes, hogy menjetek át, hiszen szinte családtagok, és pároddal gyermekkorodban sokat foglalkoztak.
2010. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem is átmehettek.

Jól esne biztos a bácsinak, ha érezné nincs elfelejtve. És nem kell őt feltétlenül a részletekről kérdezni, elég csak arra rákérdezni hogy van.

És mivel párod sok időt töltött velük gyerekkorában lehet hogy egy kis nosztalgiázás jobb kedvre derítené a bácsit.

2010. febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad a bácsi kb olyan lehet(ett) a párodnak, mind a nagypapája.

Egy nagypapát pedig illik látogatni. Szerintem.

2010. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!