Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly amit fog tenni?

Ez most komoly amit fog tenni?

Figyelt kérdés

arról van szó hogy a legjobb barátnőm öngyilkos akar lenni!!

nem szereti az életet..

msenen beszáltem vele és ilyeneket ír:

"me felakasztam magam

végreh

hamarabb kellett vna eszembe jutnia..

eddig ez a legjobb ötletem.."


14 éves és lány.. nem tudom hogy mit csináljak de az se biztos hogy ez igaz


2010. febr. 19. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Szólj az anyjának, majd ő helyrehozza az idétlen tini problémáit.
2010. febr. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szüleinek szólj.
2010. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%

nem fogja megtenni, ne izgulj. aki fenyegetőzik vele, az csak fel akarja hívni magára a figyelmet. amúgy épp ez az a kor, amikor "mindenki ellenem van, senki se szeret, senki se ért meg"...

Kinövi.

2010. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
tényleg ez igaz rá, de sokan vannak akik szeretik és törődnek vele.
2010. febr. 19. 17:12
 5/20 anonim ***** válasza:
Sürgősen beszélj a szüleivel!
2010. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
szerintem beszélgess vele.Tudd meg miért nem szeret élni,talán történt vele valami csak nem meri elmondani.Ez nem vicc az én barátnömnek az egyik barátnöje alig egy hete hogy felakasztotta magát pedig volt f érje és egy féléves kislánya pont valentin nap volt a temetése elég borzasztó volt.
2010. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szerintem azért nem mert a barátjával kétszer is összeveszett de mindig kibékültek. a többit nem tudom sajnos
2010. febr. 19. 17:15
 8/20 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ne a szüleinek szólj először. Én nem tudom, de az is lehet, hogy otthon van valami, és azért akar öngyilkos lenni. Inkább próbálj meg vele te több időt tölteni, találj ki érdekes, izgalmas programokat, még az együtt tanulás is jó, csak figyelj rá jobban. Ha beszélgettek, mindig arra ügyelj, hogy sehogy se merülhessen fel benne a halál gondolata. Mindig vidítsd fel valamivel. Egyébként az is lehetséges, hogy pont azért talál ki ilyeneket, mert fel akarja magára hívni a figyelmet, talán több gondoskodásra, szeretetre vágyik, és ha mástól nem, legalább tőled kapja meg, mert barátok vagytok.

2010. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de otthon nincs semmi gond. mindig vidám és nevet állandóan.. csak ez az utóbbi két nap ami volt.
2010. febr. 19. 17:19
 10/20 anonim válasza:

sztem se a szüleiek szólj, beszélgess vele inkább te..

egyetértek az utólsó kommentelővel.

2010. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!