Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikből van több a környezet...

Melyikből van több a környezetedben? Olyan vegyes kapcsolatból, ahol a nő magyar, a férfi külföldi, vagy olyan vegyes kapcsolatból, ahol a férfi magyar és a nő külföldi?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felénk csak magyar nő, külföldi férfi párok vannak. Meg degenerátorok.
2015. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Magyar no,kulfoldi ferfi, kb 90%-ban az ismerosok kozott.
2015. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyar nő, magyar férfi... az gáz? :D

Ja meg van egy magyar pasi-angol pasi felállás.

2015. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Mifelénk legtöbbször mindenki a saját fajtájával van. Vagy esetleg fehér nő-fekete férfi párosítás. Bár az én anyukám pont külföldi, az apukám magyar. Magyarországon nőttem fel, és én is úgymond a sajátom felé húzok. A vőlegényem magyar.
2015. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

magyar férfi-külföldi nő.

külföldön élek, és a környezetemben a magyar nők magyar pasikat keresnek. a magyar fickók viszont külföldi nőkkel vannak

2015. ápr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismeretségi körömben egyetlen kivételt leszámítva az összes "vegyes kapcsolat" magyar nő, más nemzetiségű férfi (3 német férj, egy osztrák, egy holland, egy amerikai, egy katalán és egy olasz).
2015. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körben aki "vegyes" pár (a sajátomat is beleszámolva), az 4 olyan, ahol a férfi magyar állampolgár, a nő nem az. Fordított felállásban nem ismerek párokat.
2015. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Megfigyelhető egy tendencia: csóró keleti p*nci, tehetősebb nyugati péró.

Férfi - Nő

magyar - román, ukrán, szerb

holland, német, osztrák - magyar

2015. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

# 8


Lehet, hogy tényleg van ilyen tendencia. Azok közül a "csóró keleti p*ncik" közül, akiket hatodik hozzászólóként felsoroltam, van, aki egy holland banknál dolgozik vezető pozícióban, van, aki egy nagykövetségen, van, aki két nyelven szinkron tolmácsol az ENSZ-nél és van, aki mérnöki diplomával egy egyetemen dolgozott, mielőtt saját maga felépített 10 év alatt egy nagyon sikeres saját céget Barcelonában - de ebből nyilván és sem vonnék le messzemenő következtetést.

2015. ápr. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle van.
2015. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!