Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elvett tőlem 10 ezer...

Anyám elvett tőlem 10 ezer forintot, visszakértem tőle és csak ezt válaszolta: "majd visszakapod" mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kaptam pénzt szülinapoma, karácsonyra és most húsvétra is..gyűjtök cipőre, meg pár dologra. 25.000 forintom lenne összesen, ha nem vett volna el tőlem több mint 10 ezer forintot. Az ezelőtti cipőmet is saját pénzből vettem, egy fillért nem rakott bele. Ha kérek a pénzt nem adja vissza, csak kifogásokat keres..Mit tegyek? A cipőm kezd szétmenni..és már elhatároztam hogy veszek egy újat, de így lehetetlen. Segítsetek kérlek..17/f
2015. ápr. 6. 13:36
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
20.000-ért akartam venni egy cipőt, ami kibírja kb. másfél évig, hogy ne keljen megint gyűjtenem...
2015. ápr. 6. 14:12
 12/19 A kérdező kommentje:
És köszönöm azoknak is akik még engem szapulnak.."anyám tart el" stb..könyörgöm, 17 éves vagyok, még tanulok, időm sincs arra hogy elmenjek dolgozni, sőt csak 18-tól lehetne elmenni itt ahol én lakom..kiváncsi vagyok ti hogy szólnátok ahhoz ha csak úgy szó nélkül lenyúlna tőletek az édesanyátok kb. 10-15 ezer forintot. :)
2015. ápr. 6. 14:14
 13/19 A kérdező kommentje:
Másrészről nincs semmi gondunk itthon, jól élünk, nincs szó éhezésről semmiről nincs szó. Oka se lenne arra hogy csak úgy elvegye a pénzemet. Nem vagyunk gazdagok, de megélünk. Anyám nem tudom hova fog még süllyedni. :) Múltkor 5 ezer forintot kért el tőlem amiért dolgoztam egy boltban..és mire kérte el? Dohányra.
2015. ápr. 6. 14:16
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
nyaggasd rendszeresen a pénzzel, ha nem szólsz, akkor ő is elfelejti hallgatás-beleegyezés elven. Ha valami szükségtelen dologra költötte, akkor egy tróger és ne adj neki többet.
2015. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

Ki a jóbüdös k*** isten tartana el egy gyereket, ha nem a szülei?

És ha 20ezerért vesz cipőt? Kössük fel, lincseljük meg gyorsan! Ettől még igenis a szülőnek vissza kéne adnia a pénzt. Nem mert így illik. Ha nem adja vissza, az lopás, mindegy, kinek a kije, és kész.

Kérdező! Várj türelemmel, anyukád gondolom visszaadja majd a pénzed. Ha nem akarja, rágd a fülét. Ha meg annyira sz**r az anyagi helyzetetetk, akkor valóban vegyél most egy olcsóbb cipőt, és a pénzt később kérd.

És e foglalkozz a sok lekorlátolt idiót*val. Ide jönnek csak kiélni a frusztrációt, mert otthon k*ss van nekik.:)

2015. ápr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hűha, itt mindenkinek olyan jól megy, hogy természetes, ha a gyerek 20 ezer ft-os cipőt akar venni? azta, tényleg jólét van...

Hát sajnos van, hogy hó vége felé én is a gyerektől veszek el pénzt, igaz, fizetéskor visszateszem...pedig 23 éve tisztességgel dolgozom, de nem telik a gyereknek, meg nekem sem 20 ezres cipőre. És a gyerek sem szíd, hogy miért tőle kérek!

2015. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 az nem húdenagy jólét, ha valaki össze tud spórolni egy huszast karácsonyi, szülinapi és húsvéti pénzből... nem mindenki él számláról-számlára.
2015. ápr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16-os:

Írta a kérdező, hogy spórol rá, nyilván több hónap alatt tette össze. Egyébként is, miétr turkálsz te más tárcájában? Ha telik rá neki, vegye meg. Per pillanat nekem sem telne, de nem irigykedem másra, mert neki igen.

Egyébként, talán azért vesz ilyen cipőt, mert azért általában ezek a cipők nem fél évig bírják, mint az 5ezres kínaiak. Ha meg baj van vele, megjavíttatja, kicseréli. Inkább vegyen egyszer minőséget, mint 6 havonta egy sz*rt

2015. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

De talán az anyja azért kérte el tőle, mert megélhetési gondjai vannak...hiába mondja a gyerek, hogy nincs, ő ebbe nem lát bele, a legtöbb gyerek azt hiszi, a pénz fán terem, csak úgy leszedjük!

16-os voltam

2015. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!