Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám elvett tőlem 10 ezer...

Anyám elvett tőlem 10 ezer forintot, visszakértem tőle és csak ezt válaszolta: "majd visszakapod" mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kaptam pénzt szülinapoma, karácsonyra és most húsvétra is..gyűjtök cipőre, meg pár dologra. 25.000 forintom lenne összesen, ha nem vett volna el tőlem több mint 10 ezer forintot. Az ezelőtti cipőmet is saját pénzből vettem, egy fillért nem rakott bele. Ha kérek a pénzt nem adja vissza, csak kifogásokat keres..Mit tegyek? A cipőm kezd szétmenni..és már elhatároztam hogy veszek egy újat, de így lehetetlen. Segítsetek kérlek..17/f
2015. ápr. 6. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

Nem értelek: 15ezer Ft nem elég egy pár cipöre?


Meg emellett nem anyád tart el?

2015. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
42%

Tartsd eldugva :)


De ha azt mondja visszakapod, akkor várj türelemmel.

2015. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
én szüleim is rendszeresen kölcsönkérnek öcsém spórolt pénzéből (bár ők kérik, nem elveszik), amikor szükség van rá. nem tudom, milyen anyagi helyzetben vagytok, de nem lehet, hogy anyud nem puszta gonoszságból, hanem szükségből vette el?
2015. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

"Meg emellett nem anyád tart el?"


És akkor feljogosítja rá, hogy a rokonságtól kapott zsebpénzt elvegye? Undorító az ilyen szülő, aki a gyereke zsebpénzére szorul, szégyellje magát!

2015. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
14%
Anyád tart el? Ha igen, akkor ne legyen egy szavad se. Ha már nem, akkor se.
2015. ápr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

"Undorító az ilyen szülő, aki a gyereke zsebpénzére szorul, szégyellje magát!"


az, hogy valaki a gyereke zsebpénzére szorul, önmagában nem undorító. lehet olyan élethelyzet, amiben minden otthon lévő forint számít. az, hogy kérdés nélkül elveszi, az már más.

2015. ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

"Meg emellett nem anyád tart el?"

"Anyád tart el? Ha igen, akkor ne legyen egy szavad se. Ha már nem, akkor se."


Hihetetlenek vagytok. Szegény 17 éves srácot ki a fene tartaná el, ha nem a szülei? Nagyon remélem, hogy nem reprodukáltok, mert förtelmes szülő lenne belőletek. Rohadtul nem normális az, ha a szülő elveszi a gyerek pénzét, amit szülinapra, karácsonyra, húsvétra kapott a rokonaitól.


Kérdező: sajnálom, máskor dugd el a pénzedet olyan helyre, ahol biztos nem találja meg anyukád.



"Nem értelek: 15ezer Ft nem elég egy pár cipöre?"

Gondolom valami normálisabb cipőt akart venni, ami nem fél év alatt megy tönkre + még divatos is...

2015. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%

"az, hogy valaki a gyereke zsebpénzére szorul, önmagában nem undorító. lehet olyan élethelyzet, amiben minden otthon lévő forint számít. az, hogy kérdés nélkül elveszi, az már más."


Nem lehet olyan helyzet. Oldja meg! és ha a gyereknek sincs pénz, hova kap? Én inkább nem ennék, minthogy a gyerekem pénzét elveszem. Azon épp eleget spórolnék.

2015. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
8-as, én meg biztos nem nézném végig, hogy anyám éhezik, miközben én X ezerért veszek cipőt. Ennek vica versa kéne működnie. 17 éves gyerek simán dolgozhat, ha szükség van rá. Anyuka meg kérdés nélkül ne vegye el a pénzét, hanem mondja el, "drága kisfiam, sajna minimálbérből tengődünk, ki fogják kapcsolni a villanyt, ha helyre rázódunk vehetsz magadnak drága cipőt, addig kérlek oldd meg kevesebből." Ez a kérdésből nem derült ki, így nem szakad meg a szívem se a gyerek, se az anya miatt.
2015. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Köpjünk egyet kérdező és menjünk tovább.
2015. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!