Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Vivien...

Mi a véleményetek a Vivien névről? És a Marietta? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 19:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Én 28 éves vagyok, Viviennek hivnak.ma már rengeteg Vivien van, kb olyan 15 éves koru lányokig dunát lehet rekeszteni anniy van nagyon felkapott név lett,de pl mikor én születtem, nem volt az. Én pl nem ismerek velem egykorú vagy idősebb Vivient.

Szeretem a nevem, volt itt olyan aki azt irta cigányos. Hát nem tudom, még sose láttam vivien nevű cigányt :)

Amugy a jelentése élő eleven, rá pl tökre igaz.

Szerintem ez jobb mint a Marietta, de inkább válassz olyan nevet ami ma épp oly ritka mint az enyém volt mikor én születtem, nagyon jó volt, hogy az egész iskolában nem volt még egy ilyen nevű, pl Niki meg mari volt vagy 10 :) Válassz olyat ami nincs sok!

Én sem a sajátom adtam a lányomank, pont emiatt mert sok ma már a vivien.

2010. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%

basszus, ezek a Marietták kövérségre vannak predesztinálva! :) a mi sulinkba is járt egy ormótlan, ronda, idegesítő Marietta :)


a Vivien meg elég ribis. még ha nem is cigós, de ismerek egy két Vivient, aki olyan ország-világ k.rvája, hogy csak na...


egyiket sem ajánlom, bár a döntést rád bízom.

2010. febr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

A cigányost kikérem magamnak!

A ribisben talán van valami, de csak tini-korban, aztán kinöljük.Talán ezt be lehet tudni az élő, eleven jelentésnek.

Én is kicsit az voltam, és az egyetlen Vivien ismerősöm is!De kinőttük.

Alapvetően viszont magamrol is, és az ismerősömröl is azt tudom elmondani hogy kedves, jó természetü csak néha ránk jön az 5perc!

1 idősebb Marietta ismerősöm van, az viszont tipikus ki ha én nem jellem, az unoka hugom még csak 3 éves aki szintén Marietta de kezd nála is kialakulni!

Ugyhogy bár sajnálom hogy már tényleg sok emberrel kell osztoznom a nevemen, mert kiskoromban tényleg ritka volt, de inkább a Vivien

2010. febr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem se tetszik egyik sem.De a te dontesed,ugy nevezed a gyermekedet ahogy szeretned.
2010. febr. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
A Vivien szép (5 pont), a Marietta nem (2 pont).
2010. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Vivien! Egy nagyon kedves barátnőm is Vivien, aki sajnos vak. Cigányos? Istenem. Miért lenne cigányos? A Cigók ennél különlegesebb neveket adnak manapság a gyereküknek.Ribancos? Ezen akkorát röhögtem. Nem attól ribanc valaki, hogy hívják.
2010. febr. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Mielőtt választasz, gondolj bele abba, hogy az óvodás csoportban minden 2. lány Vivien lesz.
2010. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
A Vivien aranyosabb szerintem :) A Marietta nekem kicsit "ridegen" hangzik. (Bocsi mindenkitol akit igy hivnak)
2010. febr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Vivien - szebb, becézhetőbb :) nekem jobban tetsziik
2010. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
76%
Egyértelműen Vivien:)
2010. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!