Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ott, ahová...

Mit tegyek, ha ott, ahová költöztem a párom miatt, nagyon nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Mármint fizikailag minden bajom van ebben a városban, nem lehet normális munkát találni, pedig megyeszékhely, a családom, barátaim mind 400km-re vannak tőlem...a páromnak csak 1-2 haverja van itt, azokkal is ritkán találkozik, rengeteget járunk anyósékhoz..(ami végülis nem baj, csak bánt, hogy az én családomat alig látom). Amikor bármivel kapcsolatban felmerül, hogy akár el is költözhetnénk, mondjuk Budapestre, ahol több a lehetőség számomra, Neki pedig olyan a munkája, hogy bárhol végezheti, akkor még reményt sem hagy, hogy egyszer innen el fogunk menni. Az anyja is mondta, hogy az ő fiát nem engedi el maga mellől. Mit tudok tenni? Én nem tudok itt élni, teljes letargiában vagyok a gondolattól, hogy itt kell megöregednem...

2015. ápr. 1. 19:16
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kíváncsi lennék én is, Mizu azóta?
2023. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!