Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ott, ahová...

Mit tegyek, ha ott, ahová költöztem a párom miatt, nagyon nem érzem jól magam?

Figyelt kérdés
Mármint fizikailag minden bajom van ebben a városban, nem lehet normális munkát találni, pedig megyeszékhely, a családom, barátaim mind 400km-re vannak tőlem...a páromnak csak 1-2 haverja van itt, azokkal is ritkán találkozik, rengeteget járunk anyósékhoz..(ami végülis nem baj, csak bánt, hogy az én családomat alig látom). Amikor bármivel kapcsolatban felmerül, hogy akár el is költözhetnénk, mondjuk Budapestre, ahol több a lehetőség számomra, Neki pedig olyan a munkája, hogy bárhol végezheti, akkor még reményt sem hagy, hogy egyszer innen el fogunk menni. Az anyja is mondta, hogy az ő fiát nem engedi el maga mellől. Mit tudok tenni? Én nem tudok itt élni, teljes letargiában vagyok a gondolattól, hogy itt kell megöregednem...

2015. ápr. 1. 19:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Igazából az zavar a legjobban, hogy én feladtam mindent - család, barátok, megszokott környezet...stb. -, ő pedig kategorikusan kijelenti, hogy: "biztos, hogy nem fogunk elköltözni Budapestre".
2015. ápr. 1. 19:19
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, ez nem kérdés, csak ki akartad írni magadból. Nyilván te is tudod, hogy ha a párod nem hajlandó innen elköltözni sehova, sehogy, semmi áron, akkor vagy az van, hogy elfogadod a helyzetet, vagy az, hogy költözöl egyedül.

Én nagyon megértelek, de sajnos nem nagyon látok más jövőt ezzel a helyzettel kapcsolatban.

2015. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha ott nem találsz munkát, nem érzed jól magad, akkor költözz el.

a párod vagy megérti, vagy marad továbbra is egy óriás csecsemő, akit az anyja nem enged elköltözni.

akkor annyit is ért..

ha szeret, akkor követne oda , ahol nem van depressziós, és jól érzed te is magad.

2015. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon reménytelennek tűnik...Kompromisszumok nélkül nem működik normálisan egy kapcsolat, nem lehet elvárni, hogy a másik fél adjon fel mindent, én meg semmit.

Mama kijelentése is megérne egy misét, végtelenül szégyellném magam, ha a saját önző szempontjaim miatt ennyire bekorlátoznám a felnőtt gyerekemet. És ha külföldre menne pár évig, akkor mama kútba ugrik?

2015. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi miatt ne add fel az álmaidat, mert késõbb rajtad csattan az ostor,tapasztalat!
2015. ápr. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem maradnék ott kiszolgáltatottan.
2015. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Én férfiként mondom, tünés.

Tegyél fel egy kérdést magadnak?

Mi vár egy ilyen nulla vidéki, lóg ki a kapa a kezemből ember mellett?

Nyers választ írj, és cselekedj...

2015. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a szitu.Annyi különbséggel,hogy nálam élünk,az én szülővárosomban.De én borzasztóan utálok itt lakni,16 éves korom óta folyton költözök mert nem érzem itt jól magam.Párom kijelentette minap,hogy ITT akar venni házat.Hát majd' leestem a székről!
2015. ápr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész inkorrekt dolog volt a párodtól, hogy te mindent feláldoztál, ő meg gyakorlatilag semmit. De téged se értelek, hogy mehettél bele egy ilyenbe. Mindent elvesztettél, rosszul érzed magad és ez őt nem érdekli. Szerintem amúgy ha az egyik fél semmit se képes áldozni a másikért, az a kapcsolat halott. Főleg ha még csak megbeszélni se tudjátok. Ha nem akarsz boldogtalanul megöregedni ott, akkor költözz egyedül, szerintem így van esélyed a boldogságra.
2015. ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy alakult az életed azóta?
2023. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!