Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek milyen problemaitok...

Nektek milyen problemaitok vannak csaladon belul mostanaban?

Figyelt kérdés

Nem csak gyerekneveles, barmi ami negativan befolyasolja a mindennapjaitokat. Elsosorban azert kerdezem, mert kivancsi vagyok, hogy a mi bajainknal van-e olyan akinek rosszabb. Persze nem verseny, csak tudni akarom mennyire "oruljek" neki, hogy nekem ezek jutottak (anyosomek mindig ezt mondjak, hogy masoknak rosszabb).

Na akkor hajra, tessek kiirni magatokbol! :) En mindenkinek orulni fogok es zoldet fogok nyomni.


2015. márc. 25. 17:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-Es vagyok. Annyiból kiegészíteném, mert így talán nem tűnik gondnak (lehet nem is az, csak én nem így képzeltem el a családalapítást), szóval elmegy mondjuk 2 hétre, hazajön 2 napra, majd elmegy egy hétre majd itthon van mondjuk 4 napot. Az itthon töltött napokban pedig pihen majd készül az újabb útra. Szerintem ez így nem működőképes és most erről megy a vita abban a kevés időben amit mégis itthon tölt.


Nagyon szeretem, és nem vethetem a szemére hisz ilyen amióta megismerkedtünk de most nagyon tanácstalan vagyok,mert mint mondtam korábban azt beszéltük meg,h ez csak a gyermekvállalásig tart és most előállt ezzel, h így szeretné folytatni,mint eddig.

2015. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Mi anyáméknál lakunk a párommal,igaz külön házban.

Anyukám fizeti a rezsit,hogy segítsen,tudjunk haladni,pénzt félretenni.

Párom sz arik rá,a konvektorok folyton max-on vannak.Ma is hajnalban kelt,a konvektor 7-en és még a bejárati ajtót se csukta be!Az agyam eldobom,hát a pofátlanságnak is van határa!!!Most kikapcsoltam az egész házban a gázt!Majd minden nap az a válasz,hogy elfelejti letekerni.Persze,mert nem ő fizeti.

Most majd fagyoskodhat,én bírom a hideget!

2015. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Attól neked nem lehet és nem is kell jól érezned magad, mert vannak a világban olyanok, akiket pl. megölt egy sorozatgyilkos, s te "csak" kisebb dolgokkal küzdesz, hiszen élsz.


Neked és egyedül neked (!) kell tudnod azt, hogy mit és mekkora problémaként élsz meg a saját életedben. Nem pedig anyós/férj/barát/idegenek dönthetik azt el, hogy te hogyan értékelheted a saját érzéseidet és gondjaidat.

2015. márc. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!