Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van az életből! Úgy...

Elegem van az életből! Úgy döntöttem, lelépek?

Figyelt kérdés
Lassan 20 évesen még a szüleimmel élek, még 2 év az érettségiig is.. az osztálytársaim állandóak szekálnak, nincsenek barátaim, nincs életem. Ezt nem folytatom. Úgy gondolom, hogy az lenne a legjobb ha kiköltöznék az utcára, hiszen arra a szintre való vagyok
2015. márc. 24. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
20 évesen 2 év az érettségiig grat XD azt jól összehoztad, pirkadatkor indulj kelet felé Gandalf ott vár hogy elvigyen
2015. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Amíg a szüleiddel élsz addig nem kell albérletet és talán rezsit sem fizetned. Könnyebb így az élet.
2015. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Hát igen, ez így nem igazi élet. És nem akarnál elkezdeni igaziból élni, normálisan, valamit elérni az életed során? Tudniillik, csak egy életed van, azt bárhogy eltöltheted. Rosszul is, de hasznosan is.
2015. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

"Úgy gondolom, hogy az lenne a legjobb ha kiköltöznék az utcára"


Ha úgy gondolnád már megtetted volna. Ehelyett GyK-n vadászol egy kis együttérzésre (tőlem nem kapsz).

2015. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És ezzel mi a baj? Majdnem az összes 20 év körüli a szüleivel él. És? Akkor mi van? Semmi. Ez a normális.

Amíg nem néznek ki otthonról addig minek vágysz máshová?

Ha köcsögök az osztálytársaid keress barátokat másik osztályból. Vagy iskolán kívülről. Millió meg egy módon fel lehet dúsítani a baráti társaságot. Azt meg ne hagyd hogy szekáljanak. Mert ránőnek a fejedre. Túl sok mindent nem kell tenni azért,hogy megváltozzon az ember élete. De más nem fog érte tenni semmit. Ha te nem teszel érte akkor marad minden a régibe. Mert más pláne nem fog.

2015. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az a legrosszabb megoldás,ha úgy döntesz,beállsz csövesnek. A téged szekáló osztálytársaknak ne add meg az örömet.Inkább annál inkább mutasd meg,mire vagy képes,érettségizz le,tanulj szakmát. Ha majd többre viszed,mint ők,akkor megmutathatod nekik. Ha itthon nem boldogulsz,tanulj meg angolul,és próbálj szerencsét külföldön. De az hogy itt Magyarországon akarsz csöves lenni,az felér az öngyilkossággal. Akkor fognak majd igazán szekálni,jól beléd rúg majd a sok szociálisan érzéketlen bunkó ember,és a nyomorodon röhögni. Komolyan ezt akarod???
2015. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a nyomorodon fog röhögni...így akartam írni.
2015. márc. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

ti meg gyakorira jártok megmutatni, hogy mekkora empátiátlan alakok vagytok! gratula.


kedves kérdező,


nem lehet, hogy van valami lelki problémád? érdemes lenne talán gondolni ilyesmivel mikor ilyen érzéseid vannak. írj nyugodtan privátot ha akarsz beszélni bármiről, és aki leugatott azt meg tojd le. fogalmuk nincs az életedről (nekem se persze, de nem is ide járok ítélkezni)

2015. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!