Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy anyunak...

Mit csináljak, hogy anyunak jobb legyen?

Figyelt kérdés

Van egy kiskutyánk. Némi pénzt beleöltünk. Vannak problémák vele. Oltani kell, atkás volt a füle, véres a széklete néha stb stb. Egyébként apu anyunak vette szülinapjára. Ma pedig el kezdtek veszekedni. Pontosan nem tudom miből indult. De apu felháborodott, hogy anya mennyit aggódik a kutya miatt, hogy milyen bajai vannak és csak folyton azt hallja. Mérgébe meg mondta h : Mindjárt falhoz b* szom. (Mármint a kutyát) Utána h: Menjél inkább kenyeret vágni.


Eléggé elkeserít, hogy én csak így nézem ahogy veszekednek és nem tudok mit tenni. Meg alapból anya hajnaltól estig meg nem áll. Mindig mindent csinál. Apu is dolgozik keményen, de anya nem érdemli meg, hogy így bánjon vele.


Én most mit tudnék tenni?

Gondoltam, hogy főzök helyette meg takarítok meg minden egyéb, de én nem tudom, hogy menni fog.

Tényleg akarok segíteni anyán.


Annyira rossz nézni, hogy veszekednek :(

Szerencsére nem gyakran.



2015. márc. 20. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy neked ez milyen rossz. Őszintén beszélj velük!
2015. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Apud fáradt volt, lehet a munkahelyén is feldühítették, aztán ingerült volt. De az is lehet, hogy a kiskutya több figyelmet kapott mostanában, mint Ő. :)

Nem lesz ott baj, mindenesetre szép dolog Tőled, hogy segíteni szeretnél Anyának. Tedd is meg! :)

2015. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahogy látom apu marhára nem becsüli meg anyát. Én meg mindjárt őrületbe kergülök. Alapból rengeteg rossz történt vele. Meg h: Minek születtem meg. Annyira elegem van, hogy akik mindent megtesznek mindenkiért azoknak mért van rossz sorsuk. Ez az élet igazságtalan! :(
2015. márc. 20. 20:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok akkor én mindent megtenni, hogy anyának a lehető legjobb legyen.
2015. márc. 20. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(


Takarítani tudsz, a főzésnél meg először csak segíts be anyukádnak.

2015. márc. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek a családi történések hogy a férj ideges a munkahelyén. Hazajön, dühödik a feleségére. Ő meg közbe mindent csinál. A férj elvárja, hogy ha otthon van, akkor neki minden ott legyen. Veszekednek. A férj belerúg vmibe vagy összetör valamit mérgében. A feleség sír. A gyerekek meg a szobában várják, hogy mi lesz. A feleség lenyugszik. A férj belátja a hibáit. Kibékülnek
2015. márc. 20. 20:49
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezer ilyen családi dráma van. Ódákat lehetne zengeni róluk. Legalább most nyugalmi időszak van. Amíg nem lesz újabb összeveszés addig mindent próbálok megtenni. Köszi a válaszokat! :)
2015. márc. 20. 20:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán van olyan házasság ami hosszú és nincs benne egy veszekedés se?
2015. márc. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!