Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valakivel hogy a...

Volt már valakivel hogy a szüleivel nem jött ki?

Figyelt kérdés
Most nem arra célzok hogy egy kis veszekedés Meg hasonló, hanem tényleg nem jött ki a szüleivel. Hogy évek óta nem lehet velük megbeszélni semmit. Ha valamit mondok az apámnak akkor elmegy a fülemellet. Nem tudok kérni semmit mert leszarja. Mintha nem is tartoznék a családba. Aztán mindig van amikor odajön hozzám és mondja hogy mi a bajom vele? És nem tudok MIT mondani mert ha AZT mondanám hogy ugy bánsz velem mint egy idegennel akkor megsértödne és elkezdene magyarázkodni hogy ö Jo APA Meg hogy nem szol semmiért, orulhetnék hogy ilyen apám van. nekem rosszul esik hogy nem torodnek velem az szuleim. Aztán Meg piszkálnak állandoan azzal hogy miért nem megyek ki hozzájuk vacsorázni. Mikor nem is akarom oket látni. Mert nem elég hogy szarnak ram Meg szarul is esik nekem hogy Meg engem hibáztatnak minenért. 15L
2015. márc. 20. 02:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fiatal lány vagy ezért érzékenyebb is vagy az ilyenekre és neked szükséged van elmondani kiönteni a lelkedet valakinek


Azt javaslom ne törődj velük, barátok barátnők, osztályfőnök is segíthet megbeszélni a napi ideget...


Gondolj csak bele az én helyzetembe szüleim alkoholisták mióta az eszemet tudom ritkán beszélek velük szinte soha és nem is akarok mivel folyton kiforgatják a szavaimat és engem terrorizálnak. Szívesen nőttem volna fel inkább egy olyan családban ami nem piál és rendes munkájuk van... 20F

2015. márc. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Apámnak nagyon rossz természete van, meg vannak érdekes dolgai mikor összeveszünk akkor úgy pár napig jó de visszatér a régi önmaga amit már anyám se nagyon bír!

Az a baj ugye hogy megváltoztatni nem lehet ő ilyen egy ember olyan amilyen és természetét nem lehet csak úgy megváltoztatni sajnos!

Írtam is ki erről egy kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..

2015. márc. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!