Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor találkoztak a szüleid a...

Mikor találkoztak a szüleid a párod szüleivel először? Milyen esemény volt? Hogy jöttek ki egymással?

Figyelt kérdés
Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal de még nem találkoztak a szüleink, pedig volt róla szó hogy jó lenne... de nem tudom hol mikor hogyan kéne ezt összehozni. Attól is félek hogy gáz lesz, mert a szüleim ilyen falusi egyszerű szegények, a párom szülei meg fővárosi gazdag, előkelők, nagyon nagy a különbség köztük.
2014. nov. 10. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt ,hogy gáz lesz ? Ha nem szimpatizálnak ,akkor nem tartják a kapcsolatot egymással .Nem kötelező! Akarnak egyáltalán találkozni ..bármelyikőtök oldaláról volt erről szó ?
2014. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi 2.5 éve vagyunk együtt de még nem találkoztak. Párom szülei közel laknak 2 percre, anyukámék 30 percre kocsival. Mikor jöttek anyuék hozzánk sokszor szóltunk párom szüleinek h jöjjenek fel, de vmi kis hülye indokkal nem jöttek. Úgyh nem foglalkozunk vele, megpróbáltuk de ők nem. Anyuéknak kicsit rosszul esik de nem tudunk mit tenni, mindig van vmi hülye kifogás.
2014. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A doktorrá avatásomon találkoztak, akkor kb. 1 éve voltunk együtt. Kb. 1 óra alatt kiborította apósom a szüleimet, de ő nem normális. Az esküvőnkön sem voltak ott és mi sem beszélünk velük lassan 5 éve.
2014. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan már nem emlékszem, kb fél év után? Köztük is elég nagy a különbség, talán nem akkora mint nálatok, de mind a négyen normálisak (nem bunkók/sznobok stb) úgyhogy jól kijönnek.
2014. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4,5 év után :D Én szüleim Ráckevén laknak, övéi Nyíregyházán. De csak összehoztuk.
2014. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 év után az esküvőnkön találkoztak először. Azóta se (eltelt 3 év). Nem sok közös van bennük, nagyon különböző emberek szerintem. Ettől függetlenül tervezzük a férjemmel, hogy egy kajálást vagy kerti partit összehozzunk közösbe. Elég lesz így, kb. 5 évente egyszer :) Mi viszont tartjuk mindkettőnk felmenőivel a napi/heti kapcsolatot.
2014. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1,5 éve voltunk együtt amikor találkoztak a szüleink. A szüleink között nagyobb korkülönbség is van, és az életszínvonalukban is van különbség. Tehát a párom szülei 60 évesek múltak az én szüleim 45-50 évesek. Az ő szülei falun éltek sokáig, és tipikusan olyan a gondolkodásmódjuk is, rendkívül egyszerű emberek. Az én szüleim jómódúak, lazák, közvetlenek, bármiről el lehet velük beszélgetni.

Mi egy étterembe mentünk és odajöttek a szülők is. Jól sikerült, megebédeltünk, aztán mindenki ment haza. Mivel az én szüleim intelligensebbek, így könnyen elbeszélgetnek akárkivel, tehát nem volt probléma. Ne izgulj ezen, ha alapvetően normálisak a szülők, akkor egy idő után kialakul egy beszélgetés.

2014. nov. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2 évesek voltunk, az ő családja meglátogatott minket egy másik országból. Nem igazán tudtuk mikor lesznek mindannyian egy országban, úgyhogy a szülei jöttek az én szüleimhez. Közös nyelv hiányában, úgy hogy mi fordítottunk is mindig mosolyogtak, nem volt probléma. Szerintem nem kell félni tőle, ha kijönnek az jó hír, ha nem akkor nem keresik egymást:)
2014. nov. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs bajuk a pároddal a szüleidnek, szerintem eszükbe sem fog jutni megbántani a szüleit egy esetleges találkozón. Egyébként mi a párommal 2 éve élünk együtt, de még nem találkoztak a szüleink. Majd valamikor összeboronáljuk őket pár szóra. Exemmel 5 évig együtt voltam, soha nem találkoztak a szülők. Testvérem 8 éve van a párjával, az utóbbi 3 évben kb. 2-3 alkalommal találkoztak, amikor valami közös munka a házon összehozta őket. Senkinek nincs semmi baja a másikkal, de felnőtt emberek szerintem nem igazán igényelnek ennél mélyebb kapcsolatot. Egyébként azon a bizonyos találkozón te is ott leszel, szóval tudod terelgetni a témát úgy, hogy senkit ne érjen kellemetlenség. A falusi egyszerű szegények sem feltétlen buták, van meglátásuk a világról, és vannak elfoglaltságaik, amiről lehet beszélgetni, nem utolsó sorban pedig a gyerekekről:) Arra vigyázz, hogy ne politizáljanak!:) Az még barátságokat is tönkre tud tenni..
2014. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már ismerték egymást korábban. Még gyerekek voltunk, amikor a 2 család már összejárt néha.
2014. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!