Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érdemes adni egy édesanyának?

Mit érdemes adni egy édesanyának?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és anyukámnak szerdán lesz a szülinapja.A koromat azért írtam le,hogy ne gondolkodjatok olyanba,hogy vegyek neki egy kocsit...:) Csináltam pár cdt,amiket szeretett vna.Akkor a virágokat is szereti.A virágárusoknál van tulipán cserépben? mert az a kedvenc virága,de én csak egy szálra gondoltam,sajnos az hamar elhervad.Gondolkodtam h írok neki egy dalt,az nem is baj,h nincs semmi jó hangom,ő ezt megérti,csak h nem tudok dallamot iktatni hozzá...akkor a versen is agyaltam,de az mindig vmi zagyvaság.Anya azt mondja,h neki nem kell semmi,de már 15 vok,és....már kiskoromban is mindig rajzoltam neki,akkor most is el kellene h várja tőlem...:S(nem biztos h értelmes a mondat,de értsd rá:D) szval vannak ötleteitek?
2010. febr. 15. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos, ez a téma engem is érdekel, mert enyémnek névnapja lesz a héten! Én is várom a válaszokat!
2010. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mimcsii ***** válasza:

Mi a tesómmal Anya születésnapján szabadságoljuk őt egy napra.

Kap virágot az nap, s megcsináljuk a kedvenc kajáját, nem kell se mosogatnia se takarítani,se semmit csinálni,csak lábat lógatni:)

De ha rajzolsz neki,hidd el,azt is értékelni fogja.

Egy valamit viszont jegyezz meg, ne azért adj neki valamit,h "le legyen tudva", ezek után, bármit is kapjon Tőled, örülni fog neki:)


sok siker,


MM

2010. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A virágnál szebb és jobb, találóbb szülinapi ajándékot sztem a mai napig nem találtak még ki :)) Hány éves az Anyukád?
2010. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó neked, hogy neked még van anyukád:(

Szerintem vegyél neki virágot, esetleg egy tábla csokit, azt amit szeret. És a rajznak is örülne szerintem :)

18L

2010. febr. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem soook-sok czuppanós puszit mindkét orcájára legelőszöris... :-)


Egyik évben zuhogott az eső anyák napján (igaz, ez most szülinap...de hát ünnep-ünnep... :-) ) Anyunak ugyan nem a kedvencz virága a tulipán, de melóból hazatérve megálltunk egy ócska ladával egy panel tövében, ahol volt egy virágárus is...virágai csak áztak a zuhogó esőben.

Nagyon sok szép virága volt, szebbnél-szebbek, nem igazán lehetett választani közülük...azonban vmiért feltűnt a sarkon egy kellemes enyhén piros tulipán egy cserépben, amely a többihez képest egészen kókadt volt. Nem tudom miért pont az, de megfogott. Meg is vettem, olyan kis aranyos volt. Nem értettem, hogy a többihez képest miért kókadt le annyira, de a kocsiban megtörtént egy csoda...

Társam hazafuvar közben vacogott és bekapcsolta a fűtést. (Na, annak aztán igazi fűtése van, nem olyan pocsék, mint a mai kocsikban...) Épp kiszállni készülődök, amikor észrevettem, hogy az addig kókadt virág teljesen felegyenesedett és kezd kinyílni. Mire felértem a lakásunkhoz, egyre szebb lett, és lenyűgöző szépséggel ajándékozta meg édesanyámat. Úgyhogy a tulipánt a magam részéről maximálisan támogatom, ha arra gondolsz.


Feltételezem, srác lehetsz, őrájuk a jellemzőbb édesanyáknak verset írni. Szerintem a legnagyobb ajándék az lenne, ha odabújsz melléje, odasúgod a fülibe, hogy "SZERETLEK ANYUCZI!" és cuppantasz néhány hatalmasat az általam fent már részletezett helyre az általam fent már ugyancsak részletezett módon! ;-)


A tulipánhoz mellékelve rajzolj vmi szép, alkalomhoz illő, kis-közepes méretű dekoratív címkét! Nem várja el, de kedves gesztus, és ami nagyon fontos... 1xŰ!!!

(Az anyukák nem várnak el vmi hűdekomplikált dolgot.)

Én sem tudom, hány éves édesanyád, azt sem, hogy édesapátok tervez-e vmit estére (közös kiruccanás egy kellemes helyre, étterembe...) de az igényes desszertet mindenki szereti. Konyakmeggy vagy krémliqueur (likőr)... vmi, amit jó nyalogatni...


Egyelőre ennyi jutott az eszembe.

De ha nemcsak a szülinapján halmozzátok el figyelmességetekkel, hanem gyakrabban (még akkor is, ha nem könnyű) biztos, hogy e jeles napon szerzett öröme még hosszú ideig megmarad! ;-)



Üdv: MPM28F

2010. febr. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neem,lány vagyok!:D Én ma akarok venni neki cserepes tulipánt...köszönöm a válaszokat!!!
2010. febr. 16. 15:29
 7/7 anonim ***** válasza:

>...

Az se baj... a lányok sztem szépen rajzolnak (általában)...

2010. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!