Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj Istenem, miért csinálja...

Jaj Istenem, miért csinálja ezt? Mi a baja? Mit tegyek, hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

20 éves a barátom, én 18 vagyok, 5 hónapja járunk.

Mult csütörtökön azt mondta skype-olás közben, hogy Ő fáradt, és menjünk aludni. De másnap kiderült, hogy nem is volt az, csak engem látott annak, kicsit furán éreztem magam, hogy miért kamuzott, de nem foglalkoztam vele. Pánteken meg mondom neki skypeon: "Béna a fejem, kikapcsolom a kamot" Erre mondja, hogy oké akkor menjünk, mert hogy nekem fáj a fejem. Aztán elmagyaráztam neki, hogy nem a fejem fájt, csak félrehallotta.

Szombaton találkoztunk, és poénbol bunyoztunk én meg grimaszoltam és ilyetszol, h:"De csúnya vagy ilyenkor"

Mondtam is neki, hogy ez kicsit rosszul esett, bocsánatot is kért, hogy Ő azthitte, hogy csak hülyülünk és Ő nem gondolta komolyan, neki én vagyok a legszebb, szeret stb.

Aztán vasárnap ünnepeltük a valentint és én ájuldoztam az Ő ajándékoátol, de én nemigazán láttam, hogy Ő örülne az enyémnek, ugy tiszta szivből.

Ma adtam neki 2 verset, tök szépen megcsináltam, de azt sem láttam, hogy annak örült volna...

Továbbá, ma eljött elém a sulihoz, és még én vártam rá 1órát, ugyanugy mint szombaton, ahonnan szintén késett 1 órát.

Aztán vasárnap délután kimaradt nemis tudtam róla semmit, és fellép este 6kor msnre, és utána skypeolunk, kamozunk és látom, h bevan állitva a sérója, és mondja, hogy azért nemjött mert nemvolt net, és a haját azért zselézte be, mert nekem akar tetszeni, utána meg kimosta belőle.

Hát én esküszöm nemértem mivan vele.

Ha szólok neki, akkor nemérti, hogy mi a bajom, és vigasztal. De én ugy érzem, hogy... nem kiváncsi rám, vagy nem szeret. Szerintetek mi lehet ez?


2010. febr. 15. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
A nagy részét szerintem felfújod, de azért az a vasárnap elég furi. Mármint lehet, hogy tényleg otthon volt, de nem hinnék neki, hogy kamerázás miatt zselézte volna be...de nem tudom...te ismered.
2010. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és régebben mindig mindenhol Ő várt rám, most meg én szoktam Őrá...
2010. febr. 15. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

nem akarlak ijeszgetni de figyelj oda hátha van valakije..

és ne sdj neki szerelmes verseket, a pasik ezzeket nem szeretik:( nyálasnak gondolják őket..:S

tudom milyen szerelmesnek lenni, és ilyet kapni ill. küldeni.. de hidd el nem szeretik..

pedig jó lenne..


mondjuk tényleg elég furán viselkedik a barátod..ugyh figyelj oda rá..

2010. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én bezzeg szeretem, de engem még egy lány sem méltatott versre =(

A nagyja valószínűleg alaptalan aggodalom, de erről a "nem volt net, és miattad zseléztem be a hajam" dologról messziről lerí, hogy kamu.

2010. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én magamból kiindulva elképzelhetőnek tartom, hogy örült az ajándéknak, csak olyan típusú ember, aki nem tudja kifejezni. Én is ilyen vagyok, emlékszem amikor a barátommal fél évesek voltunk és nekem szülinapom volt, már 1 héttel az ajándékozás előtt szenvedtem, hogy hogy kezeljem a helyzetet, mit mondjak, milyen fejet vágjak... A barátom ezt megértette, aztán ahogy fokozatosan összeszoktunk meg oldódtunk, elmúlt ez a probléma.

De szerintem szerelmes verseket tényleg ne adj neki...


Én az 1 órás késésél kivertem volna a balhét, ha csak nem amitt késett, mert a hó miatt akadály volt. Jó, én is szoktam késni néha 5-10 percet, na de nem egy órát! Olyan, mintha hülyét csinált volna belőled.


Ez a hajas storí nekem is furi kicsit.


Figyelj oda rá.

2010. febr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is figyelj oda rá. Ha olyan érvet mond, ami szerinted nehezen hihető kérdezz csak rá, ne hagyd, hogy hülyének nézzen. Ha pedig nem érti mi a baj, akkor magyarázd el neki teljesen nyugodtan, hogy ez így nagyon furcsa. De akkor is úgy, hogy egyszer nyugodtan elmondod neki, hogy nem tetszett, hogy te vársz rá egy órát stbstb, és aztán figyeld, hogy előfordul-e ismét. Ha igen, akkor ez tényleg több, mint gyanús. Ha pedig felvetődik benned, hogy netán van valakije, akkor kérdezd meg magadtól, hogy valóban bízol-e benne, mert ezek az érzések nem ok nélkül jönnek. Az ember azt érzi, ha valakiben nem bízhat meg 100%-osan. A következő kérdés pedig az, hogy akkor érdemes-e vele lenned. Mindezt persze csak egy kiadós beszélgetés után:)
2010. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent ez az egész? azt hogy kicsit mással is leköthetnéd a gondolataidat nem csak a pasival.


Te jó ég, nem tudtad mit csinált vasárnap délután, itt a világ vége! :)


Ha nem szeretne téged, már rég lefalcolt volna ennyi nyavalygás meg agyalás láttán. :)

2010. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem csak lazítana a pórázán
2010. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindketten furák vagytok. o_O
2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!