Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Divat a házasság, divat a válás?

Divat a házasság, divat a válás?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy általános, de nem is olyan ritka.

"Már 4 hónapja együtt vagyunk és még mindig nem kérte meg a kezemet".

"A múlt hónapban mentem férjhez, akkor már elválhatok?"

Mindkét történet valós, nem a képzelet szüleménye.

Nem elgondolkodtatóak?



2015. márc. 11. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban valami oknál fogva mostanában mintha többen ugranának bele meggondolatlanul egy házasságba, ugyanígy van ez a válással is. A kettőnek köze van egymáshoz szerintem.
2015. márc. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom én az ilyeneken csak röhögök, komolytalan
2015. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"A múlt hónapban mentem férjhez, akkor már elválhatok?"


Ha egy embernél több van a környezetben, aki ezt mondta, gyorsan környezetet váltanék.

2015. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem ismerek ilyen embereket inkabb azt latom az emberek nagyon felnek a kotodesrol es tobb evtizedik elettarsi kapcsolatban elnek.

Felnek elkotelezni magukat megtartjak a kiskaput.

2015. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha valakivel több évtizedig együtt élsz, az elköteleződés. A válás is kiskapu.
2015. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%

Hát igen, ezért vicces az, amikor a házasság szentélyéről beszél valaki! Már rég nem szent dolog a házasság, ki-be lehet ugrálni egyik házasságból a másikba, ha az ember úgy akarja. Nem is értem, az ilyen ember minek házasodik meg?


Én személy szerint soha nem akarok házasságot kötni, de ha mégis úgy alakulna, biztos nem olyanhoz mennék hozzá, akit alig ismerek és akitől aztán rögtön el is akarok válni!


30/N

2015. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem egyik sem divat kérdése.Főleg nem a válás,hisz senki nem válik el attól akit szeret,akivel jól kijönnek,azért mert divat.Azért válnak mert nem megy együtt.A házasságból meg sokan presztízs kérdést csinálnak,no azok válnak el a leghamarabb.
2015. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!