Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komolyan gondoltak a...

Ez most komolyan gondoltak a szuleim?

Figyelt kérdés
Anya terhes. Egy masfel szobas lakasban lakunk 4en. Most megis hova szul? Igy is turkalobol vasarolunk, joforman etel nincs itthon, erre meg egy gyereket is bevallalnak melle. Nm terek magamhoz.
2015. febr. 28. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
A felelősségteljes családtervezés manapság nem divat. Lépj le koliba.
2015. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is ugyanez volt, én a fél szobában a bátyámmal, összesen 45 nm2-es lakásban, az étel hiánycikk, a ruhák szakadtak. Szerintem nem normális, hiába fogják leírni ide, hogy nem szólhatsz bele.
2015. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
És most mitől lesz jobb neked, ha azt írjuk, nem normális?
2015. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ah az lesz. :S en nem leszek megint bebiszitter. K...vara haragszom rajuk. Bezzeg cigi es sor az van.
2015. febr. 28. 12:50
 5/18 anonim ***** válasza:
49%

Miután terhes, nagyon úgy tűnik, hogy komolyan gondolták.

Fogadd el, mást úgyse tehetsz, ez van.

Egyébként én is ilyen családban nőttem fel, másfél szoba, három gyerek, kevés pénz. Nem mondom, hogy tágas volt. De ettől még elfértünk. És amikor lejárt a házra felvett hitel, eladták és vettek egy nagyobbat. Mindent meg lehet oldani.

Nem mellesleg ha három gyerek van, a megélhetésetek is olcsóbb, mert gyakorlatilag mindent kedvezményesen kaptok.

2015. febr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy?
2015. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
én is így jártam a szüleimmel csak mi 4 en vagyunk testvérek.alig voltunk meg,használt,kopott ruháink voltak sokszor kaja sem volt.az öreg nagy dohányos volt és pepsi függő,előbb ette meg ő az utolsó falatot mint hogy a gyerekeinek adta volna....Úgy volt vele neki elég lesz de 4 gyereknek úgysem elég .volt hogy anyu penészes vajas kenyeret csomagolt mert csak az volt otthon,persze suliban nem volt ebédünk mert nem volt rá pénz,otthon meg várt a krumpli krumplival.Mikor középsulis lettem ráakartak venni vegyek fel diákhitelt meg hasonlók,meg hogy rámiratják a házat ők meg a haszonélvezők lesznek.Hiteles a házés úgy gondolták hogy majd akkor nem kell fizetni. A mai napig nincs kifizetve bármikor kilakoltathatják őket.Én azóta már elköltöztem onnan.
2015. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16%
mondj le a netről a baba kedvéért. Mi járnánk jól...
2015. febr. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 gömbicica ***** válasza:
7%

aranyos kérdés :-(

Anya terhes.

És Édesapád közben hol volt???? szomszédba kártyázott?

Talán Őt is megkérdezhetnéd, ne Édesanyádat kérd számon.


Gondolom Te vagy az első gyerek.


Mi a szülőknél laktunk egy szobába!!! második gyerek után 1,5 szobát alakitottunk ki)

Nem éltünk nagy lábon! mégis felnőttek a gyerekeink, müködő vállalkozásunk lett.MIndkét gyerek jól képzett, munkahelyük van.


Az élelem az már más kérdés. Az sajnos kegyetlen lehet, ha az ember nem tud a gyerekének enni adni((((


Én a mai napi turkálóban vásárolok. kivéve cipő, és fehérnemü4!! És nem zavar.

Az jobban zavarna, hogy min. 10x annyiba kerülne máshol.



Szóval Édesapádat kérdezd már meg erről a gyerektémáról!

2015. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg rábeszélni a szüleidet, hogy adják örökbe, ha majd megszületik.
2015. febr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!