Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a bnője...

Adió kérdése:

Van itt olyan aki a bnője férjével hogyis mondjam összemelegedett?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 19:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lelkiismeret furdalásod? Én megjártam a hadak útját de ez abszolut tabu kategoria.
2015. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
# 3/11: XD
2015. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ezert nincs komoly szoros puszi puszi baratno, mert sajna barno addig amig megnem ismerjuk teljesen, addig amig nem csalodunk benne,de erre mar akkor jonnek ra sokan amikor mar keso, bartno, es a ferj osszetette amilye van .

Vannak barataink, ismik nem jatunk ossze allandoan,..... inkabb csak csaladon beluli fiatalalokal stb..... ha van 1 csinos baratno akinek tetszik a ferjed ugyse mondana meg huuu de jo ferjed van,,,, es te elpanaszolod magad hogy problemak vanak stb.... kedves baratno mar lep is! Ezerr nem kell ha problemam van a paromal beszelem meg. Ne keressen itthol senki ha epp nem vagyoknitthol stb..! Ritka es minden tiszteletem az igaz baratokert, csak sajnos ritkan van ilyen!



Te eseted gusztustalan nagyon ha baratnod ferjevel osszejonnel!!kis haszon hizzo p;csanak tartanalak, szet tudnal szedni egy parkapcsolatot, masnak baratnodnek fajdalmat okozzni csak azert mert epp neked viszketett!! Ferj helyebe lehugyozznàm a fejedet!

2015. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%
Én a férjem legjobb női barátjával/haverjával hogyis mondjam melegedtem össze. Tudom nem ez volt a kérdés, de még mindig jó visszagondolni az arcára, mikor rájött erre :-)
2015. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Gusztustalan vagy!


Sokan jönnek azzal, hogy nincs ékezet a gépen, de VESSZŐ sincs?

2015. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs vesszo se ilysn havas idoben😉
2015. febr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most miért ez a lepontozás??? Elhihetitek, hogy a végén ő is nagyon élvezte :-)
2015. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Apám van együtt 14 éve anyám legjobb barátnőjével. Pár éve derült ki a dolog, addig szemrebbenés nélkül járt át anyámhoz trécselni.
2015. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Buta, iskolázatlan emberek írnak ide leginkább. Tisztelet a kivételnek, mert az is van sok.
2015. febr. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!