Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne a baratom, illetve a...

Zsani123 kérdése:

Lehetne a baratom, illetve a baratom szulei a gyamom? Mennyi az eselyunk?

Figyelt kérdés
eleg bonyolult a dolog, de kiskorom ota nem jovok ki a csaladommal.volt hogy megvertek,volt hogy apam elkapta a nyakam, es anyam csak allt szotlanul.volt hogy hoozzam vagtak hogy becsusztam.eleg gyakran hallom anyamtol hogy k**va vagyok, es ehhez hasonlo szavakkal illet.mindennap a veszekedesre jovok haza,hogy veszekednek velem.van egy batyam, 21eves.o lediplomazott, en 11.es vagyok es felevkor megbuktam 3bol.de mar ebbol akkora ugyet csinalnak, hogy az hihetetlen.elgyengultem mar miattuk erzelmileg, nagyon rossz erzes hogy a sajat csaladom banik velem ugy,mintha annyira rossz ember lennek.kiskorom ota vagdosom magam miattuk, mar 2x elszoktem itthonrol mert egyszeruen kikeszulok itthon.miutan hazajottem mar masnap fenyegetett anyam hogy megver.szeret fenyegetozni azzal hogy megver, esetleg megol.rengeteg szoval illettek mar engem, viszont nekem ez a mindennapi veszekedes nem megy mar, nem tudom elviselni.most toltom 2het mulva a 17et.a baratom 23 eves.naluk akarhanyszor vagyok, boldog vagyok.rettenetesen aranyosak, leheto legjobb helyem lenne naluk.dolgoznak mind a 3an.innen par percre laknak.1-2 het mulva lesz a kihallgatasom a szokessel kapcsolatban.a baratomek mar ugyvedet akarnak hivni, hogy tobb mindent megtudjanak.illetve bemenni a gyamhatosaghoz holnap, rakerdezni az eselyeinkre.valaki esetleg tud segiteni? Kihallgatasomon ezeket a dolgokat megemlitsem?ha elmondom hogy a szuleim miatt vagdosom magam, pici korom ota, esetleg tobb az eselyem? Barki tud valamiben srgiteni, irjon kerem.
2015. febr. 22. 10:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1x voltam pszichologusnal, egyaltalan nem segitett.semmi nem lett jobb.

ugy dontottem elmegyek egy masikhoz, egy probat meger.viszont egeszen kiskorom ota vagdosom magam.regebben mindennap.mostmar csak nagyon neha,amikor mar tenyleg annyira padlon vagyok.es az a baj, hogy a batyam tenyleg csak ugy odaszol nekem,provokal.talan ez azert van mert nincsenek baratai, nemtudom

Itthon mindenki rajtam vezet le mindent.hiaba probaltam megbeszelni anyammal ezt, mert csak egy "kis elkenyesztetett p*csa" vagyok, ezert akarmit is mondok neki van igaza.apam volt hogy megmondta anyamnak, amikor legeloszor elszoktem, hogy ne csodalkozzon ezen.igazabol apammal nem is lenne gond, anyam miatt feszult o is amit rajtam vezet le sokszor sajnos.hetvegente mar haza sem jar, szombat reggel elmegy itthonrol, vasarnap este jon haaza.

2015. febr. 22. 14:12
 12/13 A kérdező kommentje:
rgyebkent igen, mindig feszultseg van nalunk, ritka hogyha nincs.ha tehetnem en mindig a baratomeknal lennek tenyleg, de ez sajnos nem igy van.most sem mehetek ki hozza megcsak a lepcsohazb sem.pedig a baratommal semmi gond nincs.nagyon udvarias es megerto anyammal.direkt, hogy elengedjen hozza.tegnap is idejott a baratom az ablakomba 1kor,itt allt 4ig.elment,visszajott este 11elott, es itt volt hajnali 1ig csak hogy lathasson.megakartam anyammal besuelni hogy mindennap tanulok tisztessegesen, osszetakaritok, deutana hadd legyek naluk.persze nemet mondott.en nem hiszem hogy ellennek kenyesztetve.azert meg nem akarok itthon lenni hogy csak a szart kapjam toluk.elvileg en vagyok az aki allandoan csak ker tole, en meg nem adok cserebe semmit.de ez nem igy van,o kovetelozik egesz nap.mostmar csak azert is megtettem amiket kert, de en amikor annyit kertem hog legalabb a lepcsohazba mehessek ki hozza egybol nemet mondott.
2015. febr. 22. 14:20
 13/13 A kérdező kommentje:
"Ha a szuleid belemennenek hohy naluk lakj, minden mejetne siman." neharagudj a kerdesert, nem akarok paraszt lenni tenyleg, de szerinted ha a lepcsohazba sem enged ki hozza mar, akkor azt megengedi hogy odakoltozzek?.szuksegem van ra, mert itthon mar kikeszultem teljesen.egyedul a baratom miatt elek meg..mar reg ongyilkos tudtam volna lenni...
2015. febr. 22. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!