Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetne a baratom, illetve a...

Zsani123 kérdése:

Lehetne a baratom, illetve a baratom szulei a gyamom? Mennyi az eselyunk?

Figyelt kérdés
eleg bonyolult a dolog, de kiskorom ota nem jovok ki a csaladommal.volt hogy megvertek,volt hogy apam elkapta a nyakam, es anyam csak allt szotlanul.volt hogy hoozzam vagtak hogy becsusztam.eleg gyakran hallom anyamtol hogy k**va vagyok, es ehhez hasonlo szavakkal illet.mindennap a veszekedesre jovok haza,hogy veszekednek velem.van egy batyam, 21eves.o lediplomazott, en 11.es vagyok es felevkor megbuktam 3bol.de mar ebbol akkora ugyet csinalnak, hogy az hihetetlen.elgyengultem mar miattuk erzelmileg, nagyon rossz erzes hogy a sajat csaladom banik velem ugy,mintha annyira rossz ember lennek.kiskorom ota vagdosom magam miattuk, mar 2x elszoktem itthonrol mert egyszeruen kikeszulok itthon.miutan hazajottem mar masnap fenyegetett anyam hogy megver.szeret fenyegetozni azzal hogy megver, esetleg megol.rengeteg szoval illettek mar engem, viszont nekem ez a mindennapi veszekedes nem megy mar, nem tudom elviselni.most toltom 2het mulva a 17et.a baratom 23 eves.naluk akarhanyszor vagyok, boldog vagyok.rettenetesen aranyosak, leheto legjobb helyem lenne naluk.dolgoznak mind a 3an.innen par percre laknak.1-2 het mulva lesz a kihallgatasom a szokessel kapcsolatban.a baratomek mar ugyvedet akarnak hivni, hogy tobb mindent megtudjanak.illetve bemenni a gyamhatosaghoz holnap, rakerdezni az eselyeinkre.valaki esetleg tud segiteni? Kihallgatasomon ezeket a dolgokat megemlitsem?ha elmondom hogy a szuleim miatt vagdosom magam, pici korom ota, esetleg tobb az eselyem? Barki tud valamiben srgiteni, irjon kerem.
2015. febr. 22. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha neked megéri egy év miatt a barátodékat bíróságra rángatni hetente....Inkább egy jó pszichiátert keress, arra van szükséged. Ha betöltöd a 18at, odaköltözhetsz barátodhoz ha a szülei nem ellenzik, és maradsz amíg akarsz.
2015. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Drága mulatság,ehhez családjogi ügyvéd kell és mire elintézi te már 18 leszel,akkor viszont nem kell gyámság,hacsak nem vagy fogyatékos,súlyos alkesz és/vagy drogos.
2015. febr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az meg a másik
2015. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz!!!


A bíróság dönthet úgy,hogy elvesz a családodtól és máshol helyez el,de nem a pasidéknál,hanem otthonban amíg 18 nem leszel!

2015. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozott az megmondhatná mi a rongybatekert f_szért tette. Aki vagdossa magát még párkapcsolatban is, annak nem, véletlenül sem kell pszichiáter, 17 évesen egyenesen előnyös.
2015. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg szabad kérdezni, hogy a szüleid mikor és miért viselkednek így? Pl írtad, hogy félévkor 3 tárgyból megbuktál. Azért ez elég ciki, nem gondolod? Én is veszekednék a gyerekemmel, ha így jönne haza, bár ilyet nem vágnék hozzá, hogy csak becsúszott, meg hasonlók. De mi váltja ki a veszekedést? Hazamész és simán csak a látványod? Vagy azért Te is teszel ezért? Bátyádnak mi a véleménye erről az egészről, ő hogy látja a dolgokat?
2015. febr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igigen megbuktam 3bol, bevallom.nem vagyok ra buszke.uj suli, jol indult a tanevem.aztan romlottak a jegyeim, de en azt gondolom ez a lelkiallapotom miatt volt.nem tudtam figyelni orakon, lemaradtam.kifogom javitani ev vegere.a batyamnak lehet van diplomaja, de o az a tipus aki kenyeret nem tud vagni 21evesen.egesznap a gep elott ul hajnali 3ig.delig alszik, es folytatja a kockulast.baratai nincsenek, amit en nem csodalok mert en ot undoritonak tartom, legalabb is a viselkedeset.amikor hazajovok, sosem koszon.inkabb odaszol hogy dagadt k**va.
2015. febr. 22. 13:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Volt egyébként egy exem aki kottára ugyanez volt. Nem tudtam neki segíteni, a mai napig nem fejezte be a középszintű tanulmányait. Menj el egy pszichiáterhez. Komolyan mondom. A vagdosás miatt, meg a családod miatt. Ne hidd hogy ha elköltözöl egy csapásra megoldódik minden. Kérj orvosi segítséget. Legyél barátodéknál többet, tanulj többet.
2015. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szép kis családod van, sajnálom :(

A barátod szüleitől rendes, hogy támogatnak, de szerintem emiatt jogi ügyet csinálni fölösleges. Mi lesz ha mondjuk szakítotok?

Ha a szüleid belemennének, hogy náluk lakj, akkor minden mehetne simán. Úgyis nem soká 18 vagy és onnantól már nem kell engedély, a magad ura leszel.

A vagdosást abba kéne hagynod, mert nagyon veszélyes. Ha kell, keresd szakember segítségét.

A jegyeid próbáld kijavítani, mert nagyon fontos hogy tudj tanulni ha vinni akarod valamire.

Sok sikert!

2015. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. Ne haragudj, még mindig nem értem. Tehát vegyük azt, hogy hazamész a suliból. Szüleid ekkor otthon vannak már? Mi történik mikor találkoztok? Mindig ilyen feszült a hangulat nálatok, vagy egy ideig minden rendben van, aztán történik valami és eldurran mindenki agya? Szüleidnek vannak magánéleti, munkahelyi problémái? Te hogy reagálsz az ilyen veszekedésekre? Muszáj ezeket is tisztázni, mert az egy dolog, hogy vagdosod magad, de ha kiderül, hogy valójában Te szítod szüleidet, akkor még rosszabbul is járhatsz. Múltkor is volt egy ilyen kérdés, ott a kislányt javítóintézetbe küldték. Úgyhogy légy szíves írd le pontosan mi történik, min veszekedtek, mióta áll fenn ez a dolog. A bátyád miért mondja ezt rád? Ezt sem értem. Minden előzmény nélkül beszól neked ilyet?
2015. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!