Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek költözzünk össze,...

Szerintetek költözzünk össze, vagy ne?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a barátom 22.

A kapcsolatunk elég bonyorult. Nem is tudom hol kezdjem..

Van egy lány, akivel 15 évesen járt 2 hónapot, nevezzük most R-nek. Azért szakítottak, mert a barátommal kikezdett R legjobb barátnője és végül úgy állította be a csaj, hogy R azt higyje a barátom mozdult rá. Kevés ideig voltak együtt és nem is volt köztük semmi komoly (szex pl.), de a barátom elmondása szerint sokat szenvedett miatta.

Pár hónap múlva mégis összejött egy másik lánnyal, nevezzük most K-nak. Vele azért jött össze, hogy elfelejtse R-t, de időközben beleszeretett. Aztán valami csoda folytán K és R osztálytársak lettek és mondhatni barátnők is. Ez a barátomnak nem tetszett és 3,5 év szenvedés után szakítottak K-val. (Nem csak R miatt.. sok minden nem ment köztük, de azért R is az indokok közt volt).

Ekkor én már ismertem a barátomat, de semmi se volt köztünk..viszont sokat beszélgettünk.Nagyon jól ismerem a történetet. Végül is megszakította K-val a kapcsolatott, elvileg miattam. R-rel pedig amúgy sem volt sosem jóba a szakításuk után.(Neki amúgy is volt szinte végig kapcsolata)

Most féléve velem van együtt a srác, és úgy érzem szeret..szeretne velem összeköltözni is, de pár napja megnéztem R-t facebookon és láttam, hogy a barátom minden képét belájkolta. Én azt se tudtam, hogy ismerősök. Kérdeztem barátomat, hogy beszélni is szoktak-e..azt mondta, hogy nem..és nem is érdekli már őt egyáltalán. Akkor minek lájkolgatja?

Nem vagyok féltékeny tipus, de 7 éve ott van az életében R és a szomorú igazság az, hogy nekem úgy tűnik ez nem miatta van.Meg ahol anno összejöttek oda nem szeret menni a barátom, mert ott csak Rá tud ..meg arra a napra gondolni, és ezt Ő maga mondta. 7 éve volt ez az egész és kemény 2 hónapig tartott...Szerintetek még szereti? K egyszer mondta nekem, hogy míg együtt voltak végig attól félt, hogy egyszer majd R újra akarja kezdeni vele és tudja, hogy a barátom( aki akkor még az ő barátja volt )örömmel visszamenne hozzá.Most én is ettől félek.Van értelme, hogy összeköltözzünk? Mert ezt leszámítva úgy érzem engem szeret.


2015. febr. 18. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gyerekek vagytok mindketten. Az egész sztori egy rossz vicc. Nincs meg a bizalom se, ami a legfontosabb. Ne költözzetek össze.
2015. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10-es engem érdekelne miért lájkolod az exeid képét! komolyan nem értem a jelenséget! MAx ha barátok maradtatok, de ha nem is beszélsz valakivel, akkor? Akkor ez csak arra jó, hogy esetleges konfliktus forrás legyen.


A kérdésre: ne költözz vele össze, minek? HA 22 éves fejjel még mindig nem tud leakadni a gimis barátnőjéről, akkor keress mást.

2015. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!